Сенсація в Манчестері: визначилися чергові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

6.6тЧитати новину російською

Іспанська "Севілья" і італійська "Рома" стали черговими командами, що вийшли в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинки пройшли в Манчестері та Римі у вівторок, 13 березня.

У битві "Манчестер Юнайтед" - "Севілья" після нульової нічиєї в першому матчі, подібний результат намічався і в матчі-відповіді. Обидві команди 74 хвилини безуспішно катали м'ячик, коли французький футболіст "Севільї" туніського походження Віссам віссам бен єддер з інтервалом в чотири хвилини поставив "дияволів" на коліна.

Господарі встигли забити гол у відповідь, але на підсумковий результат це не вплинуло.

"Манчестер Юнайтед" Англія - "Севілья" Іспанія - 1:2
Голи: 0:1 - 74 Бен-Йеддер, 0:2 - 78 Бен-Йеддер, 1:2 - 84 Лукаку.
Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Смоллінг, Байї, Валенсія (Мата, 77), Лингард (Марсьяль, 77), Янг, Феллайні (Погба, 60), Матіч, Санчес, Решфорд, Лукаку.
Севілья - Ріко, К'єр, Ескудеро, Меркадо, Лангле, Васкес (Пісарро, 87), Банега, Сарабія, Нзонзі, Корреа (Гайс, 89), Мюріель (Бен-Йеддер, 72).
Попередження: Банега (5), Бен-Йеддер (78), Корреа (88), Сарабія (90), Решфорд (90).
Перший матч 0:0

У Римі в драматичному поєдинку "Шахтар" мінімально програв "Ромі ". Долю зустріч вирішив єдиний гол, забитий в результаті контратаки на 52-й хвилині. На 79-й хвилині "гірники" залишилися в меншості після фолу останньої надії від Івана Ордець.

"Рома" Італія - "Шахтар" Україна - 1:0
Гол: 1:0 - 52 Джеко.
Рома - Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Флоренці, Стротман, де Россі, Ундер (Жерсон, 65), Наінгголан, Перотті, Джеко (Ель-Шаараві, 89).
Шахтар - Пятов, Ордець, Ісмаїлі, Бутко, Ракицький, Фред, Степаненко (Алан Патрік, 74), Тайсон, Марлос (Дентіньо, 82), Бернард, Феррейра.
Попередження: Флоренці (39), Манолас (54), Степаненко (71), Фред (76), Феррейра (80).
Вилучення: Ордець (79).
Перший матч 1:2

Раніше першими чвертьфіналістами стали мадридський "Реал" і "Ліверпуль".

Нагадаємо, що 14 березня, в середу, пройдуть ще два поєдинки 1/8 фіналу ЛЧ. Каталонська "Барселона" прийме "Челсі" (перший матч 1:1) і мюнхенська "Баварія" відправиться в гості до "Бешикташу" (перший матч 5:0).

15 березня в Лізі Європи матч-відповідь 1/8 фіналу проведе і київське "Динамо".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".