Сенсація в Манчестері: результати Ліги чемпіонів 12 лютого

76,9 т.

"Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв у домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ. Гості завдали команді Уле Гуннара Сульшера, яка вважалася фаворитом поєдинку, поразки 0:2.

Обидві команди видали приголомшливий матч на зустрічних курсах. Атакуючий футбол у виконанні суперників тішив уболівальників на "Олд Траффорд". ПСЖ, незважаючи на відсутність лідерів команди Неймара і Едінсона Кавані, в нападі виглядав яскравіше і навіть зуміли відзначитися у воротах Де Хеа, але система відеодопомоги арбітрам, яку вперше використали в Лізі чемпіонів, зафіксувала офсайд.

"Манчестер Юнайтед" — ПСЖ

Читайте: Вперше в історії! У Лізі чемпіонів відбулася унікальна подія

Високий темп гри не витримали двоє лідерів "Манчестер Юнайтед" — Марсіаль і Лінгард, яким у перерві знадобилася заміна.

На початку другого тайму ПСЖ вдалося вийти вперед. Після розіграшу стандарту захисник парижан Кімпембе, звільнившись від опіки Матіча, вразив ворота "червоних дияволів".

Поки господарі приходили до тями, французькій команді вдалося подвоїти свою перевагу. Мбаппе отримав передачу від Ді Марії в штрафний "Манчестер Юнайтед" і з близької дистанції вразив ворота суперника.

До і без того поганого настрою господарів зустрічі додалося ще й видалення лідера команди Поля Погба, який побачив перед собою другу жовту за розмови. У підсумку "червоним дияволам" так і не вдалося відквитати хоча б один м'яч.

У паралельному поєдинку "Рома" на рідному стадіоні обіграла "Порту". Італійці перемогли суперника з рахунком 2:1.

Команди з перших хвилин діяли дуже акуратно і за весь перший тайм на двох завдали по воротах усього чотири удари. Правда, воротареві "Порту" Ікерові Касільясу декілька разів доводилося вступати в гру і виручати свою команду. Незважаючи на статус господаря зустрічі, римлянам не вдалося перебрати гру під свій контроль.

Після перерви команди заграли активніше і це одразу позначилося на рахунку. Першими вперед вийшли господарі. В середині другого тайму Дзаньоло після передачі Джеко відправив м'яч у лівий кут воріт.

"Рома" — "Порту"

Через трохи більш ніж п'яти хвилин італійському півзахиснику вдалося оформити дубль. М'яч після відскоку знайшов Дзаньоло, якому залишалося тільки переправити снаряд у ворота Касільяса.

"Порту" вдалося відквитати один м'яч. Приголомшливий більярдний удар у виконанні Адріана подарував гостям шанс на вихід в 1/4 фіналу.

У кінцівці зустрічі в "Роми" була відмінна можливість відірватися від суперника, однак цього разу воротар португальців зробив неймовірний сейв і врятував свою команду від третього пропущеного м'яча.

Як повідомляв OBOZREVATEL, пітерський "Зеніт" програв "Фенербахче" на виїзді в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 1:0. Український новачок російського клубу Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі і на 5-ій хвилині отримав жовту.