Розстріляв: Ярмоленко забив перший гол після серйозної травми

17,1 т.

Український півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко забив перший гол після серйозної травми сухожилля, через яку пропустив близько трьох місяців.

28-річний гравець збірної України відзначився в товариському матчі проти "Цвіккау", що представляє третій за силою чемпіонат Німеччини.

Наш співвітчизник вперше за чотири місяці вийшов в стартовому складі дортмундської команди і відзначився голом на 59-й хвилині. Ярмоленко вчасно відгукнувся на флангову передач і розстріляв воротаря.

Читайте: Ярмоленко влітку може змінити клуб - ЗМІ

Відзначимо, що на На 17-й хвилині українець віддав результативний пас на Серхіо Гомеса. Зустріч завершилася внічию 4: 4.

Раніше OBOZREVATEL.UA повідомляв, що в Чернігові розгорівся серйозний скандал через лідера Андрія Ярмоленко