"Розстріл" у Лондоні: відбулися перші півфінали Ліги Європи

16.7т Читати матеріал російською

Лондонський "Арсенал" буквально "розстріляв" іспанську "Валенсію" (3:1), а німецький "Айнтрахт" зіграв унічию з англійським "Челсі" (1:1) у перших півфіналах Ліги Європи.

Матч на "Арсенал Стедіум" почався з тотальної переваги гостей. "Валенсія" віддала м'яч супернику і зустрічала атаки на власній половині поля, побудувавши свою гру винятково на контрвипадах.

Така гра дала свої плоди і вже на 11-й хвилині іспанці відкрили рахунок. Після подачі Парехо з кутового, Родріго головою скинув м'яч уздовж воріт, а Д'яхабі переправив його в сітку.

Англійці спробували відповісти позиційним нападом, але успіх їм принесло зовсім інше. На 18-й хвилині одна передача від Ляказетта вивела Обамеянга один на один, але габонець під тиском захисника притримав м'яч і прекрасною передачею знайшов того ж Ляказетта, якому залишалося влучити в порожні ворота.

Кінцівка тайму пройшла за глобальної переваги господарів. "Арсенал" чудово позиційно розкочував оборону іспанців, і на 26-й хвилині подвоїв рахунок.

Після подачі Колашинаца з лівого флангу Ляказетт пробив головою з відскоком від газону, Нето встиг зреагувати, але м'яч після його сейву зрикошетив від штанги і влетів у сітку воріт.

У другому таймі гра йшла на зустрічних курсах. "Арсенал" був явно незадоволений поточною перевагою, а "Валенсія" намагалася уникнути поразки. На 91-й хвилині Колашинаць шикарно випиляв на дальню штангу, Обамеянг залишився один і з гострого кута проткнув м'яч повз кіпера й захисника.

"Арсенал" Англія – "Валенсія" Іспанія 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 11 Діакабі, 1:1 – 18 Ляказетт, 2:1 – 25 Ляказетт, 3:1 – 90 Обамеянг.

"Арсенал" – Чех, Папастатопулос, Колашинаць, Мустафі, Косьельні (Монреаль, 82), Мейтленд-Найлз, Гендузі (Торрейра, 58), Озіл (Мхітарян, 75), Джака, Обамеянг, Ляказетт.

"Валенсія" – Нето, Ронкалья, Гарай, Габріел, Діакабі, Гедеш (Гамейро, 71), Солер (Васс, 71), Пиччини, Парехо, Гайя, Родріго (Санті Міна, 88).

Попередження: Діакабі (31), Пареха (70).

У паралельному матчі "Айнтрахт" у Франкфурті почав активніше і в середині тайму вийшов уперед, коли Йович головою в падінні замкнув подачу Костича з лівого флангу.

"Челсі" після пропущеного м'яча пожвавилися і перед самою перервою відігралися завдяки точному удару Педро Родрігеса.

Матч після перерви був не менш гострим. Команди обмінялися влученнями в поперечину і неточними ударами по порожніх воротах.

У той же час перевага команди Сарри була просто величезною: 14 ударів по воротах проти чотирьох, але на рахунок це не вплинуло.

"Айнтрахт" Ф Німеччина – "Челсі" Англія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 23 Йович, 1:1 – 45 Педро.

"Айнтрахт" Ф – Трапп, Хінтереггер, Фалетти, да Кошта, Абраам, Фернандес (Гонсалу Пасієнсія, 73), Хасебе, Гачіновіч (Віллемс, 90), Роде, Костич, Йович.

"Челсі" – Аррісабалага, Давид Луїз, Емерсон, Аспілікуета, Крістенсен, Лофтус-Чик (Ковачич, 83), Жоржина, Педро, Канте, Вілліан (Азар, 61), Жиру.

Попередження: Крістенсен (19), Хасебе (58), Фернандес (61).

Поєдинки у вiдповiдь пройдуть через тиждень, 9 травня о 22:00.

Нагадаємо, що напередодні були зіграні перші півфінали Ліги чемпіонів. Каталонська "Барселона" вдома розгромила англійський "Ліверпуль" (3:0), а голландський "Аякс" переміг англійський "Тоттенхем".