Розірвав! Коноплянка провів феєричний матч за "Шальке"

57.6тЧитати новину російською

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відзначився голом і точною передачею в поєдинку 31-го туру чемпіонату Німеччини проти "Кельна" (2:2).

28-річний футболіст збірної України вийшов в стартовому складі і віддав гольовий пас на 4-й хвилині, після якого емболії відкрив рахунок в грі.

Через 19 хвилин сам Женя, отримавши м'яч в центрі поля, зробив гострий ривок по флангу і просто розірвавши захисника подвоїв перевагу своєї команди.

На 28-й хвилині українець міг оформити дубль, але потрапив в штангу.

На 64-й хвилині Коноплянка був замінений і через 20 хвилин "Шальке" пропустив гол, упустивши перемогу.

"Кельн" - "Шальке-04" - 2:2 (1:2, 1:0)
Голи: 0:1 - 4 емболії, 0:2 - 23 Коноплянка, 1:2 - 26 Бітенкур, 2:2 - 83 Ріссі.
Кельн - Хорн, Хайнц, Хорхе Мері, Хандверкер (Кордоба, 79), Хектор, Ріссі, Хегер, Бітенкур, Озджан (Козьелло, 63), Соренсен (Мароха, 32), Теродде.
Шальке-04 - Ферманн, Налдо, Керер, Оципка, Горетцка, Даніель Каліджурі, Маккенна, Стамбулі, Коноплянка (Набіль Бенталєб, 64), емболії (Бюргшталлер, 46), Ді Санто (Харитина, 86).

Нагадаємо, що в 30-му турі Коноплянка забив історичний гол за "Шальке" і приніс перемогу своїй команді в матчі проти дортмундської "Боруссії".

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Німеччини" на сайті "Обозреватель".