Розгромлена "Барселона" сенсаційно вилетіла з Ліги чемпіонів

64.9тЧитати новину російською

Римська "Рома" сенсаційно розгромила "Барселону" (3:0) і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

Для каталонців, які розгромили "Рому" на "Камп Ноу" (4:1), відповідна зустріч у Римі стала справжнім пеклом. Італійські футболісти з перших секунд видали шалений темп, який підтримували весь ігровий час.

Вже на 7-й хвилині Джеко отримав чарівну передачу від Де Россф, на ривку пішов від Умтіті і проштовхнув м'яч у сітку.

"Ромi" вдалося перекрити Мессі і Суареса, що відразу позбавило "Барсу" гостроти в нападі. Аргентинцеві доводилося багато часу відпрацьовувати в захисті, а на 64-й хвилині Лео отримав навіть "гірчичник".

Неймовірна м'ясорубка почалася після 58-ї хвилини, коли Джеко продавив Піке, і той завалив Едіна, що готувався забити другий. Арбітр дав пенальті тільки після паузи і підказки додаткового рефері.

У підопічних Еусебіо Ді Франческо було більше півгодини, щоб забити вирішальний м'яч, і вони змогли створити диво.

На 83-й хвилині Манолас підсік подачу Ундер з кутового і відправив м'яч у дальній - 3:0!

За решту час іспанці влаштували грандіозний штурм воріт Алісона Бекера, але результатів це не принесло.

"Рома" Італія - "Барселона" Іспанія - 3:0
Голи: 1:0 - 6 Джеко, 2:0 - 58, пенальті де Россі, 3:0 - 82 Манолас.
Рома - Аліссон, Фасіо, Жезус, Коларов, Манолас, Наінгголан (Ель-Шаараві, 77), Флоренці, Стротман, де Россі, Джеко, Шик (Ундер, 73).
Барселона - тер Штеген, Піке, Альба, Нелсон Семеду, Умтіті, Серджіо Роберто, Ракітіч, Бускетс, Іньєста (Андре Гомеш, 81), Мессі, Суарес.
Попередження: Фасіо (38), Жезус (44), Піке (57), Мессі (63), Суарес (72).
Перший матч:1:4.

У другій грі вечора "Ліверпуль" обіграв "Манчестер Сіті" (2:1) і вийшов до півфіналу. Зазнавши розгромної поразки тижневої давності (0:3), "городяни" вже на 2-й хвилині зробили вагому спробу відігратися.

Стерлінг розібрався з ван Дейком справа і почала атаку пасом трохи назад. Потім він же підхопив м'яч на правому краю штрафного і прострілив вглиб майданчики під удар, після чого Жезус відкрив рахунок.

На більше "городян" не вистачило. Гравці Юргена Клоппа забили два м'ячі, знявши всі питання про переможця.

"Манчестер Сіті" Англія - "Ліверпуль" Англія - 1:2
Голи: 1:0 - 2 Габріел Жезус, 1:1 - 56 Салах, 1:2 - 77 Фірміно.
Манчестер Сіті - Едерсон, Уокер, Отаменді, Лапорт, Фернандіньо, Сільва (Агуеро, 66), де Брюйне, Стерлінг, Бернарду Сілва (Гюндоган, 74), Сані, Габріел Жезус.
Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд (Клайн, 81), ван Дейк, Фірміно (Клаван, 81), Окслейд-Чемберлен, Салах, Вейналдум, Мане, Мілнер.
Попередження: Едерсон (14), Мане (14), Александер-Арнолд (29), Бернарду Сілва (30), Фірміно (35), ван Дейк (65).
Перший матч:0:3.

У середу, 11 квітня в поєдинках "Баварія" - "Севілья" і "Реал" - "Ювентус" визначаться інші два учасники 1/2 фіналу.

Жеребкування півфіналів запланована на 13 квітня. Перші матчі пройдуть 24-25 квітня - у відповідь 1-2 травня.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".