Розгром "Ман Сіті" та рекорд Ліги чемпіонів від "Ювентуса": результати матчів 13 лютого

40,4 т.
Гонсало Ігуаїн

У футбольній Лізі чемпіонів у вівторок, 13 лютого, були зіграні перші матчі плей-офф турніру. У Базелі однойменна команда приймала англійський "Манчестер Сіті", а "Ювентус" і "Тоттенхем" з'ясовували стосунки у Турині.

Щоб подивитися відеоогляди матчів проскрольте нижче.

Статус центрального справедливо отримав поєдинок італійців і англійців. Команди виправдали очікування, видавши яскраву і бойову нічию - 2:2.

Форвард "Ювентуса" Гонсало Ігуаїн вже на початку зустрічі встановив рекорд Ліги чемпіонів, забивши найшвидший дубль в історії турніру.

Ювентус - Тоттенхем

Щоб оформити два м'ячі у ворота суперника, аргентинському форварду було достатньо всього 8 хвилин 7 секунд зі стартового свистка.

Раніше рекорд належав екс-форварду "Інтера" Хуліо Крусу, який в матчі проти "Спартака" в сезоні-2006/07 оформив дубль за 8 хвилин 30 секунд.

На останній хвилині першого тайму він не реалізував пенальті, а після перерви його команда не зуміла втримати перемогу.

Читайте: Форвард "Ювентуса" забив в Лізі чемпіонів приголомшливий гол в один дотик

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ЮВЕНТУС" - "ТОТТЕНХЕМ"

У другому поєдинку вечора англійський "Манчестер Сіті" розгромив в гостях швейцарський "Базель" - 4:0. Пеп Гвардіола не включив футболіста збірної України Олександра Зінченка навіть до заявки.

"Базель" - "Манчестер Сіті"

Сама гра пройшла за повної переваги гостей. Уже в першому таймі англійці відправили три м'ячі у ворота суперників. Гюндоган, Бернурду Сілва і Агуеро настільки легко вскривали оборону швейцарців, що подумалося про підсумковому двозначному рахунку.

Однак гості вирішили трохи поберегти сили. Що не завадило після перерви вбити четвертий цвях в кришку труни суперника. Відмінним ударом у "дев'ятку" відзначився все той же Гюндоган.

Як підсумок, вже після першого матчу "Сіті" може сміливо готуватися до чвертьфіналу.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "БАЗЕЛЬ" - "МАНЧЕСТЕР СІТІ"

Ігри у вiдповiдь відбудуться 7 березня.

У середу, 14 лютого, плей-офф ЛЧ триватиме матчами "Порту" - "Ліверпуль" і "Реал Мадрид" - ПСЖ.