планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Росія вибила Іспанію з ЧС-2018

70.7тЧитати матеріал російською

Збірна Росії по пенальті (4:3) обіграла Іспанію в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2018 і вперше в своїй історії вийшла в чвертьфінал. Основний час гри в Москві на "Лужниках" завершився з рахунком 1:1.

Обидві команди провели дуже насичений перший тайм. Іспанцi багато володіли м'ячем (71%), зробили величезну кількість точних передач (231 проти 58), але майже нічого не змогли створити біля воріт Акінфєєва.

Єдиний гол підопічні Фернандо Йерро змогли забити за допомогою автоголу. Асенсiо подав на дальню штангу, де Рамос боровся з Ігнашевичем, але росіянин в падінні залишив ногу, від якої м'яч залетів у ворота, обійшовши свого голкіпера.

Росія ж не витрачала особливо сили на пресинг іспанців, а в ситуації, де навіть не було гольового моменту, заробила дуже важливий пенальті.

На 40-й хвилині, Піке, який вистрибнув у власному штрафному майданчику, високо виставив руку, в яку потрапив м'яч. Дзюба пробив в правий від себе кут, а Де Хеа завалився в протилежний.

Після перерви іспанці володіли тотальною ігровою перевагою. Росія всією командою відійшла в захист, повністю зосередившись на своїх воротах.

Незважаючи на наявність в команді Іспанії великої кількостi креативних футболістів, за всі 45 хвилин жодної серйозної загрози для Акінфєєва так і не було створено.

Організація захисту росіян повністю перегравала клас збірної Іспанії. Було помітно, що російські футболісти вирішили затягнути суперника в екстратайм, і вже там намагатися домогтися успіху.

Ближче до кінцівки іспанська команда притиснула гравців РФ до своїх воріт і створила кілька небезпечних моментів, але до гола справа не дійшла.

У додаткових таймах малюнок гри не змінився. Іспанія як і раніше "стоячи" намагалася обіграти Росію, зрідка турбуючи Акінфєєва безпечними ударами.

Доля путівки в 1/4 фіналу вирішилася в післяматчевих пенальті, де краще себе проявила Росія.

Іспанія - Росія 1:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:4

Голи: 1:0 - 12, автогол Ігнашевич, 1:1 - 41, пенальті Дзюба.
Іспанія - Де Хеа, Піке, Альба, Начо (Карвахаль, 70), Рамос, Коке, Бускетс, Іско, Сільва (Іньєста, 67), Асенсiо, Дієго Коста (Аспас, 80).
Росія - Акінфєєв, Ігнашевич, Кудряшов, Фернандес, Кутепов, Зобнин, Жирков (Гранат, 46), Самедов (Черишев, 61), Кузя, Головін, Дзюба (Смолов, 65).
Попередження: Піке (40), Кутепов (54), Зобнин (71).

У чвертьфіналі росіяни зіграють з переможцем пари Хорватія - Данія. Зустріч пройде 1 липня о 21:00.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".