Росія Єгипет - відео голів, ЧС-2018 - новини футбол - Росія | Спорт Обозреватель 19 червня
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi Note 4Взяти участь

Росія достроково вийшла в плей-офф ЧС-2018

20.2тЧитати новину російською

Збірна Росії обіграла команду Єгипту в другому турі чемпіонату світу з футболу-2018. Поєдинок групи А на стадіоні "Крестовский" в Санкт-Петербурзі завершився з рахунком 3:1.

Росія почала гру першим номером, впевнено контролюючи м'яч, і раз по раз організовуючи позиційні атаки на ворота суперника. Було помітно, що господарі поспішають забити швидкий гол. Єгипет ніяк не міг задіяти свою головну зірку, Мохамеда Салаха, в основному направляючи свої атаки лівим флангом.

За півтайма обидві збірні так і не змогли створити жодного реально небезпечного моменту. Російські футболісти працювали з єгипетської штрафний тільки навісами, розраховуючи на масивного і високого Дзюбу. Гравці Єгипту жодного удару по воротах за 45 хвилин не завдали.

Друга половина матчу почалася з кошмару для північноафриканців. На 46-й хвилині капітан збірної Єгипту Фатхі зрізав м'яч в свої ворота після легкого поштовху від Дзюби.

Футболісти Єгипту потрапили в справжній нокдаун і з інтервалом в 3 хвилини пропустили ще два голи.

Спершу Фернандес продерся по флангу, покотив на Черишева - той залишився один і пробив повз воротаря, а потім Дзюба виграв верх після подачі, проштовхнув м'яч повз захисника і зробив рахунок 3:0.

У час, що залишився збірна Єгипту, яка до цього не завдала жодного удару в площину воріт, змогла забити з пенальті.

Таким чином, Росія на 99.9% забезпечила собі місце в плей-офф. Щоб пролетіти повз 1/8 фіналу необхідні дві поспіль перемоги з великим рахунком від Саудівської Аравії (над Уругваєм і Єгиптом) і поразка Росії в 3-му турі (від Уругваю).

Поєдинок 1/8 фіналу пройде або 30 червня або 1 липня. Єгипет втратив навіть теоретичні шанси на наступну стадію і для нього матч з Саудівською Аравією перетворився на формальність.

Росія - Єгипет 3:1
Голи: 1:0 - 47, автогол Фатхі, 2:0 - 59 Черишев, 3:0 - 62 Дзюба, 3:1 - 73, пенальті Салах.
Росія - Акінфєєв, Ігнашевич, Кутепов, Фернандес, Жирков (Кудряшов, 86), Газінський, Зобнин, Головін, Самедов, Черишев (Кузяє, 74), Дзюба (Смолов, 79).
Єгипет - Ель-Шенаві, Габр, Абдель-Шафи, Фатхі, Хегазі, Ель-Ненни (Уарда, 64), Хамед, Ель-Саїд, Трезеге (Собхі, 68), Мохсен (Кахраба, 82), Салах.
Попередження: Трезеге (57), Смолов (84).

Свій наступний матч збірна РФ проведе 25 червня проти Уругваю. Початок о 17:00.

Нагадаємо, що в першому турі ЧС-2018 підопічні Станіслава Черчесова розгромили збірну Саудівської Аравії. Поєдинок в Москві завершився з рахунком 5:0.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".