Роналду знищив "Ювентус" неймовірним голом ножицями: як це було

Кріштіану Роналду святкує гол у ворота 'Ювентуса'

3 квітня 2018 року Кріштіану Роналду, який ще тоді виступав за мадридський "Реал", забив найкращий гол сезону 2017/18 за версією УЄФА у ворота свого нинішнього клубу "Ювентуса".

На 65-й хвилині першого поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів, який відбувся на стадіоні туринської команди, португалець відгукнувся на подачу Дані Карвахаля і, піднявшись на неймовірну висоту, без шансів для голкіпера пробив через себе.

У тому матчі Роналду забив 2 з 15 своїх голів у турнірі, ставши його найкращим бомбардиром.

Відзначимо, що фінал того розіграшу Ліги чемпіонів відбувся в Києві на НСК "Олімпійський", а його переможцем став "Реал", здолавши "Ліверпуль" з рахунком 3:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, донецький "Шахтар" поділився архівним відео, показавши, як в одному з поєдинків ЛЧ "гірники" розірвали оборону "Челсі" в три передачі.