Роналду знищив "Атлетико": результати Ліги чемпіонів 12 березня

65,2 т.
Роналду знищив 'Атлетико': результати Ліги чемпіонів 12 березня

Визначилися ще двоє чвертьфіналістів Ліги чемпіонів 2018/19. "Манчестер Сіті" і "Ювентус" здобули перемоги за підсумками двох матчів 1/8 фіналу найпрестижнішого клубного європейського турніру.

У Манчестері відбулася зустріч на полі двох українських футболістів, які опинилися по різні боки барикад. Із перших хвилин на поле в "Манчестер Сіті" з'явився Олександр Зінченко, а у "Шальке" — Євген Коноплянка.

Читайте: Українець Зінченко визнаний кращим футболістом "Манчестер Сіті"

"Городяни" після важкої перемоги 3:2 на виїзді одразу перебрали гру під свій контроль і до перерви тричі відзначилися у воротах гостей із Гельзенкірхена.

"Манчестер Сіті" — "Шальке"

"Шальке" вдалося протриматися до 35-ої хвилини матчу. Футболіст німецької команди Джеффрі Брума звалив у своєму штрафному суперника, а арбітр одразу вказав на 11-метрову позначку. Стандарт взявся виконувати Серхіо Агуеро, який із "точки" знущально пробив по центру.

Пропущений м'яч надломив гостей. Через три хвилини аргентинець оформив дубль. Рахім Стерлінг п'ятою відкинув м'яч на набігаючого Агуеро, який із метра вразив ближній кут воріт Ральфа Ферманна.

До свистка на перерву "Манчестер Сіті" довів рахунок до розгромного. Зінченко віддав передачу на Лероя Сане, який із гострого кута розписався у воротах "Шальке".

Після перерви "городяни" продовжували знущатися над суперником. Сане віддав розкішний пас на набігаючого Стерлінга, який зльоту вразив ворота німецької команди. Арбітр спочатку побачив офсайд, однак система відеодопомоги VAR показала, що взяття воріт відбулося без порушення правил.

"Шальке" не вдавалося протистояти найпотужнішій атаці суперника, а "Сіті" на куражі просто знищив суперника. У воротах команди Євгена Коноплянки відзначилися Бернарду Сілва, Філ Фоден і Габріель Жесус.

Фінальний свисток зафіксував беззаперечну капітуляцію гельзенкірхенців.

У паралельному поєдинку "Ювентус", який на виїзді з рахунком 2:0 програв "Атлетіко" в Мадриді, з перших хвилин взяв гру під свій контроль.

Гостям із Іспанії довелося несолодко: вже на четвертій хвилині К'єлліні відзначився у воротах "Атлетико", однак арбітр взяття воріт не зарахував. Але до середини першого тайму "Ювентус" перетворив тотальний тиск на суперника в забитий м'яч. Роналду після навісу Федеріко Бернардескі виграв другий поверх у захисника мадридців і вколотив снаряд у сітку воріт.

"Ювентус" — "Атлетико"

"Атлетико" вдалося протриматися до перерви, але в дебюті другого тайму Роналду оформив дубль. Португальський форвард успішно зіграв на добиванні, а Облак, хоч і вибив м'яч, на думку рефері, зробив це після того, як снаряд перетнув лінію воріт.

Мадридська команда нічого не могла зробити в атаці. "Атлетико" просто терпів до післяматчевих пенальті, але на 85-ій хвилині футболіст гостей сфолив у власному штрафному майданчику, а арбітр одразу вказав на 11-метрову позначку. Роналду холоднокровно виконав стандарт, відправивши м'яч у кут воріт, і вивів свою команду до чвертьфіналу турніру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" заборонив футболісту збірної України Андрію Луніну давати інтерв'ю. Права на українського голкіпера належать "вершковим", однак зараз він на правах оренди захищає ворота "Леганеса".