Роналду в скандальному матчі вивів Португалію у фінал Ліги націй

87,1 т.

Збірна Португалії з футболу вийшла у фінал Ліги націй УЄФА, обігравши зі скандалом команду Швейцарії. Матч 1/2 фіналу на легендарному стадіоні "Драгау" в Порту завершився з рахунком 3:1.

У першому таймі португальці частіше володіли м'ячем і на 25-й хвилині змогли перетворити невелику ігрову перевагу в гол. Капітан господарів Кріштіану Роналду забив фантастичним ударом зі штрафного.

В кінці тайму Сеферович міг відновити рівновагу, але португальців від пропущеного м'яча врятувала перекладина.

Ключові події відбулися після перерви. На 52-й хвилині Семеду перед воротами Португалії зніс Цубера, німець Фелікс Брих пенальті не поставив, одразу ж пішла атака у відповідь, в якій уже Шер зніс у штрафному швейцарців Бернарду. Арбітр без сумніву в цьому епізоді вказав на точку, але пішов дивитися VAR щодо попереднього моменту.

У результаті рефері невідомо де вгледів порушення правил біля воріт португальців і поставив пенальті в першому епізоді, скасувавши його в другому. Патрісіу вгадав, куди проб'є Родрігес, але удар захисника "Мілана" виявився надто вже сильним – 1:1.

За 2 хвилини до кінця настав бенефіс Роналду. Спершу Кріштіану замкнув гостру передачу Бернарду, а через 120 секунд зоряний нападаючий "Юве" оформив хет-трик, завершивши розкішним голом контратаку своєї збірної – 3:1.

Португалія – Швейцарія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 25 Роналду, 1:1 – 57, пенальті Родрігес, 2:1 – 88 Роналду, 3:1 – 90 Роналду.

Португалія – Руй Патрісіу, Пепе (Фонте, 63), Геррейро, Нелсон Семеду, Діаш, Рубен Невеш, Вільям Карвалью, Бернарду Сілва, Бруну Фернандеш (Моутінью, 90), Жоау Фелікс (Гедеш, 70), Роналду.

Швейцарія – Зоммер, Шер, Родрігес, Мбабу, Аканджі, Джака, Фройлер (Дрміч, 89), Цубер (Штеффен, 83), Закарія (Фернандеш, 71), Шакірі, Сеферович.

Попередження: Джака (66), Шер (68), Шакірі (85).

Читайте: "Роналду заяву написав!" Футболіста "Динамо" "закували" в наручники і допитали: відеофакт

Другий фіналіст визначиться у четвер, 6 червня, в матчі Нідерланди – Англія. Початок – о 21:45.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 7 червня, свій матч відбору на чемпіонат Європи з футболу-2020 проведе і команда України. У Львові підопічні Андрія Шевченка битимуться з командою Сербії. Напередодні букмекери вже назвали переможця цієї гри.