Рома - Шахтар: огляд матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

4.3тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з "Ромою" пропустив єдиний гол на 52-й хвилині і не зміг пробитися до чвертьфіналу.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися відео-огляд цього драматичного поєдинку.

"Рома" Італія - "Шахтар" Україна - 1:0
Гол: 1:0 - 52 Джеко.
Рома - Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Флоренці, Стротман, де Россі, Ундер (Жерсон, 65), Наінгголан, Перотті, Джеко (Ель-Шаараві, 89).
Шахтар - Пятов, Ордець, Ісмаїлі, Бутко, Ракицький, Фред, Степаненко (Алан Патрік, 74), Тайсон, Марлос (Дентіньо, 82), Бернард, Феррейра.
Попередження: Флоренці (39), Манолас (54), Степаненко (71), Фред (76), Феррейра (80).
Вилучення: Ордець (79).
Перший матч 1: 2

Раніше першими чвертьфіналістами стали мадридський "Реал" і "Ліверпуль".

Нагадаємо, що 14 березня, у середу, пройдуть ще два поєдинки 1/8 фіналу ЛЧ. Каталонська "Барселона" прийме "Челсі" (перший матч 1:1) і мюнхенська "Баварія" відправиться у гості до "Бешикташу" (перший матч 5:0).

15 березня у Лізі Європи матч-відповідь 1/8 фіналу проведе і київське "Динамо".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".