Рома - Барселона: відео голів у божевільному чвертьфіналі Ліги чемпіонів

26,7 т.

Італійська "Рома" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів шокувала каталонську "Барселону", зумівши відігратися після поразки 1:4 у виїзній зустрічі. "Вовки" відвантажили суперникові три сухих м'ячі і пробилися до наступного етапу турніру.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 6-й хвилині, коли Джеко чітко реалізував вихід один на один з тер Штегеном. "Барселона" виглядала зовсім безпорадно в атаці. Італійці просто розтоптали команду Ернесто Вальверде своєю міццю.

Читайте: УЄФА через "ДНР" завів справу на чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

На самому початку другого тайму Джеко знову опинився в епіцентрі уваги, заробивши пенальті, який чітко реалізував де Росії. А на 82-й хвилині Манолас відправив "Барселону" в нокаут, зробивши рахунок 3:0 після подачі кутового.

"Обозреватель" пропонує відео голів в матчі.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

матч-відповідь

"Рома" Італія - "Барселона" Іспанія - 3:0 (перший матч - 1:4)

Голи: 1:0 - 6 Джеко, 2:0 - 58, пенальті де Россі, 3:0 - 82 Манолас

Гол Джеко

Гол де Россі

Гол Маноласа

Як повідомляв "Обозреватель", в іншому чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Ліверпуль" повторно обіграв "Манчестер Сіті".