планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Рекорд "Барселони" і знущання "Баварії": результати Ліги чемпіонів 14 березня

14.3тЧитати матеріал російською

Іспанська "Барселона" і німецька "Баварія" стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів. Чергові два поєдинки найпрестижнішого клубного футбольного турніру Європи проти "Челсі" і "Бешикташа" відповідно, пройшли в Барселоні і Стамбулі.

ВСІ УЧАСНИКИ 1/4 ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

На переповненому "Камп Ноу" "Барселона" і "Челсі" продемонстрували високий рівень гри, порадувавши глядачів незабутнім видовищем. Вже на третій хвилині багатодітний батько Ліонель Мессі відкрив рахунок в грі, замкнувши ідеальним ударом не менше ідеальну атаку.

Англійці не збиралися здаватися і раз по раз напружували тер Штегена небезпечними моментами, але 22-й хвилині пропустили фатальну контратаку. Мессі обікрав Фабрегаса в центральному колі, втік від двох суперників і покотив поперек під вільний удар Дембеле.

У другому таймі словенський арбітр Дамір Скоміна не дав пенальті за відверте порушення проти Алонсо, якого завалив Піке.

На 63-й хвилині Мессі оформив дубль, забивши сотий м'яч в Лізі чемпіонів.

У підсумку із загальним рахунком 4:1 "Барселона" в рекордний, 11 раз поспіль, оформила вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

"Барселона" Іспанія - "Челсі" Англія 3:0 (2:0, 1:0)
Голи: 1:0 - 3 Мессі, 2:0 - 20 Дембеле, 3:0 - 63 Мессі.
Барселона - тер Штеген, Умтіті, Піке, Альба, Ракітіч, Серджіо Роберто, Іньєста (Пауліньо, 56), Бускетс (Андре Гомеш, 61), Дембеле (Алеіш Відаль, 67), Мессі, Суарес.
Челсі - Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Вілліан, Фабрегас, Азар (Педро, 82), Канте, Алонсо, Жиру (Мората, 67).
Попередження: Серджіо Роберто (22), Вілліан (45), Жиру (49), Алонсо (75).
Перший матч 1:1

Матч у Стамбулі "Бешикташ" - "Баварія" після розгрому 0:5 у першій грі, перетворився на порожню формальність. Незважаючи на вражаючий рахунок, німці прибули явно не просто відбувати номер. Мюхненскіе футболісти закотили два голи, а ще два забили турки - в свої і чужі ворота.

"Бешикташ" Туреччина - "Баварія" Німеччина - 1:3 (0:1, 1:2)
Голи: 0:1 - 18 Алькантара, 0:2 - 46, автогол Генюль, 1:2 - 59 Вагнер Лав, 1:3 - 84 Вагнер.
Бешикташ - Зенгін, Медель, Еркін, Генюль, Куарежма, Оз'якуп, Арслан (Хатчінсон, 60), Уйсал, Ленс (Таліска, 60), Пектемек, Вагнер Лав (Бабел, 75).
Баварія - Ульрайх, Хуммельс (Зюле, 46), Боатенг, Алаба, Мартінес, Відаль, Алькантара (Хамес, 35), Рібері, Рафінья, Мюллер, Левандовскі (Вагнер, 68).
Попередження: Хуммельс (37), Боатенг (42), Рафінья (63), Хатчінсон (64), Оз'якуп (71).
Перший матч 0:5

Нагадаємо, що жеребкування 1/4 фіналу пройде в п'ятницю, 16 березня в Швейцарії. У заході візьме участь Андрій Шевченко.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".