Реал - Ювентус: відео голів та скандальної розв'язки в неймовірному чвертьфіналі ЛЧ

11.8тЧитати новину російською

Англійський арбітр Майкл Олівер видалив голкіпера "Ювентуса" Луїджі Буффона на 7-й доданій хвилині зустрічі і позбавив туринців півфіналу Ліги чемпіонів.

Мадридський "Реал" зміг врятуватися на рідному стадіоні, програючи по ходу зустрічі 0:3.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам відео голів та останніх секунд основного часу.

"Реал Мадрид" Іспанія - "Ювентус" Італія - 1:3

0:1 - 2 Манджукич,

0:2 - 37 Манджукич,

0:3 - 60 Матюїді,

Видалення Буффона

1:3 - 90, пенальті Роналду.

Жеребкування півфіналів заплановане на 13 квітня. Перші матчі пройдуть 24-25 квітня - у відповідь 1-2 травня.

Нагадаємо, що раніше "Барселона" зазнала сенсаційної розгромної поразки від "Роми" і вилетіла з Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".