Реал врятувався від ганьби в півфіналі клубного чемпіонату світу: опублікований огляд матчу - новини футбол - відео | Спорт Обозреватель 13 грудня
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Реал" врятувався від ганьби в півфіналі клубного чемпіонату світу: опублікований огляд матчу

9.6тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" у півфіналі клубного чемпіонату світу ФІФА з великими зусиллями обіграв "Аль-Джазіра" з ОАЕ. Зустріч на стадіоні "Зайед Спорт Сіті" в Абу-Дабі завершилася з рахунком 1: 2.

Як і в фіналі торішнього клубного чемпіонату світу, "Реал" сам собі придумав проблеми. За весь перший тайм "вершкові" завдали 18 ударів по воротах, але жоден з них не став результативним.

Початок другої половини зустрічі взагалі стало шокуючим для шанувальників мадридців. Хакимі і Каземіро не розібралися біля своєї штрафної, м'яч потрапив в господарів які в простій двухходовку відкрили рахунок.

Ганьба "Реала" тривав не довго. На 51-й хвилині Роналдо відновив рівновагу в грі, за 9 хвилин до кінця зустрічі Бейл вивів королівський клуб у фінал.

"Аль-Джазіра" ОАЕ - "Реал Мадрид" Іспанія - 1:2 (1:0, 0:2)
Голи: 1:0 - 41 Ромаріньо, 1:1 - 53 Роналду, 1:2 - 81 Бейл.
Аль-Джазіра - Хасіф (Саїф, 51), Фарес Джума, Айед, Омар, Аль-Хаммаді (Аль-Отайба, 60), Юсеф (Аль-Гілані, 72), Рашид, Буссуфа, Файез, Мабхут, Ромаріньо.
Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Хакимі, Начо, Модріч, Каземіро, Іско (Асенсио, 68), Ковачич (Васкес, 68), Роналду, Бензема (Бейл, 81).
Попередження: Айед (68).

У фіналі підопічні Зідана битимуться з бразильським "Греміо", який взяв верх над "Пачукою" (Мексика).

Читайте всі новини по темі "Клубний чемпіонат світу з футболу" на сайті "OBOZREVATEL".