"Реал" розгромив "Ювентус" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

8.4тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів обіграв туринський "Ювертус". Зустріч під проливним дощем на "Ювентус Стедіум" завершилася з рахунком 0:3.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Ювентус - Реал.

Вже на третій хвилині після блискавичної атаки "Реал" зусиллями Роналду відкрив рахунок, що наклало відбиток на подальший малюнок гри. Кріштіану, забивши рекордний гол, всю решту 45 хвилин першого тайму був самої непомітною фігурою в матчі.

Обидві команди вперлися в позиційний футбол, без гострих випадів. Було повністю відсутнє відчуття грандіозності матчу. "Ювентус" повинен був нав'язувати супернику свою боротьбу, але за тайм з 8 спроб зміг лише раз влучити у ствір воріт.

Зате Тоні Кроос міг вирішувати всі питання з переможцем, але його гарматний удар прийняла на себе поперечина.

Після перерви на полі була лише одна команда. Підопічні Зінедіна Зідана просто розкатали Буффона і Ко, забивши два шикарних голи.

Долю зустрічі вирішив фантастичний удар ножицями Роналду і неймовірне соло у виконанні Марсело.

"Ювентус" Італія - "Реал Мадрид" Іспанія - 0:3
Голи: 0:1 - 3 Роналду, 0:2 - 64 Роналду, 0:3 - 72 Марсело.
Ювентус - Буффон, Бардзальї, Алекс Сандро, Маттіа Де Шильйо, К'єлліні, Дуглас Коста (Матюїді, 69), Бентанкур, Хедіра (Куадрадо, 75), Асамоа (Манджукич, 69), Дибала, Ігуаїн.
Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Модріч (Ковачич, 82), Каземіро, Іско (Асенсио, 75), Кроос, Бензема (Васкес, 59), Роналду.
Попередження: Бентанкур (26), Дибала (45), Рамос (55).
Вилучення: Дибала (66).

У червні минулого року в Кардіффі зустріч між цими командами в фіналі Ліги чемпіонів сезону 2016/2017 завершилася розгромною поразкою італійців.

Зустріч у відповідь 1/4 фіналу пройде в столиці Іспанії 11 квітня, в середу.

Нагадаємо, що в паралельному матчі "Баварія" в гостях обіграла "Севілью" (2:1).

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".