планшету Взяти участь

/Новини футболу

Дичина від "Сіті" та "Реала": в Європі пройшли перші матчі року Ліги чемпіонів

42тЧитати матеріал російською

У європейському футболі після двомісячної паузи відновилися матчі найпрестижнішого клубного турніру - Ліги чемпіонів. У чотирьох містах були зіграні перші матчі 1/8 фіналу. Центральним протистоянням цих поєдинків, безсумнівно, стало бій мадридського "Реала" і французького "Парі Сен-Жермена".

Також варто виділити рекорд аргентинського форварда туринського "Ювентуса" Гонсало Ігуаїна і розкішну перемогу "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка у Базелі.

"Обозреватель" ділиться своїми емоціями від стартових матчів плей-офф Ліги чемпіонів.

ПОТУЖНІСТЬ "СІТІ"

Англійський "Манчестер Сіті" в першій зустрічі 1/8 грав на виїзді в Швейцарії з місцевим "Базелем". Грав без хавбека збірної України Олександра Зінченка, який не потрапив в заявку, хоча відправився на гру в складі делегації "городян". Пеп Гвардіола, мабуть, уже тримав у голові найближчі зустрічі в Кубку Англії і фіналі Кубка англійської ліги.

Сам же матч в Базелі перетворився на справжнє побиття немовлят. "Сіті" просто переїхав катком свого суперника, вже до перерви знявши всі питання про переможця дуелі. Три сухих м'ячі від Гюндогана, Бернарду Сілви і Агуеро перетворили швейцарців в звичайних статистів. Їхнє щастя, що в другому таймі гості обмежилися лише одним точним ударом.

Варто особливо підкреслити, що цей матч в черговий раз довів: прірва між грандами і середняками продовжує рости семимильними кроками.

ЗАРУБА В ТУРИНІ

Поєдинок "Ювентуса" і "Тоттенхема" стала одним з найяскравіших в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Команди на радість публіки не тільки влаштували гольову феєрію, а й зробили це в неймовірному стилі.

Вже на самому початку Ігуаїн оформив найшвидший дубль в історії турніру. Щоб двічі вразити ворота гостей аргентинському голеадору знадобилося всього 8 хвилин і 7 секунд! Герой? Жодного разу! Спочатку Гонсало запоров супершанс зробити рахунок 3: 0, коли не потрапив в кут, а перед самим свистком на перерву ще й не реалізував пенальті!

Як підсумок, Кейн і Еріксен зуміли відновити рівновагу в рахунку, а форвард "Юве" пішов зализувати рани. Тепер "Юве" доведеться серйозно попітніти в Лондоні, адже команда Аллегрі змушена буде йти вперед - 0:0 "сеньйору" не влаштовують ні при яких розкладах.

ПОЄДИНОК МІЛЬЙОНЕРІВ

Столичні "грошові мішки" в першому матчі з'ясовували стосунки на "Сантьяго Бернабеу". Протистояння "Реала" і ПСЖ не даремно вважається головною вивіскою 1/8 фіналу. Іспанці і французи не розчарували - подарувавши відмінний перший тайм і абсолютно фантастичну розв'язку.

І не сказати, що підсумкові 3: 1 для "Реала" в точності відображають те, що відбувається на полі. У першому таймі мадридці нічого не могли вдіяти з Неймаром, який возив всіх, хто попадався на його шляху. Саме бразилець і став співавторам голи Рабьо, який зряче переграв Наваса.

А потім позначився досвід іспанців. Кімпембе привіз абсолютно ідіотський пенальті, який реалізував Роналду.

Читайте:

Ссылка

Після перерви варто відзначити рішення Зідана. Французький тренер "Реала" за десять хвилин до фінального свистка провів заміну, що стала вирішальною. Вихід Асенсио перевернув все з ніг на голову. Фактично на рахунку 22-річного іспанця дві гольові передачі, нехай голи Роналду і Марсело і вийшли шальними.

Тепер у Парижі ПСЖ зобов'язаний забивати мінімум двічі, що обіцяє нам розкішний матч на зустрічних курсах.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - ПСЖ.