Суарес знущається: всі подробиці матчу Реал — Барселона в Кубку Іспанії

40т Читати матеріал російською

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії два іспанські "кити" — "Реал" і "Барселона", в Мадриді розігрували путівку у фінал турніру.

Три тижні тому в першому півфіналі "Реал" зумів відвоювати нічию на полі принципового суперника (1:1), що дозволяло "вершковим" сьогодні зіграти за результатом. Але після непростого відрізка в чемпіонаті та Лізі чемпіонів мадридистам було дуже непросто зберегти свої ворота на замку і розраховувати на мінімальний результат.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу в Мадриді, який почнеться о 22:00 за київським часом.

КУБОК ІСПАНІЇ. 1/2 ФІНАЛУ (ДРУГИЙ МАТЧ)

Мадрид (Іспанія). "Сантьяго Бернабеу". 22:00

Головний арбітр: Хосе Санчес

"Реал" Мадрид — "Барселона" — 0:3

Гол: Суарес (51, 73, пен.), Варан (69)

"Реал" (4-3-3): Навас - Карвахаль, Рамос, Варан, Регільон - Модріч, Каземіро, Кроос - Лукас Васкес, Бензема, Вінісіус Жуніор

"Барселона" (4-3-3): тер Штеген - Нельсон, Піке, Ленгле, Хорді Альба - Ракітіч, Бускетс, Серхі Роберто - Мессі, Суарес, Дембеле

________________________________________________________

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію матчу. Спасибі, що були з нами - залишайтеся з OBOZREVATEL

А тепер починається час жартів і знущань над "Реалом". Творчості у противників "вершкових" вистачає

У фіналі Кубка Іспанії (25 травня) "Барселона" зіграє з переможцем пари "Бетіс" - "Валенсія", які в першому матчі на поле "Бетіса" зіграли 2:2

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ МАТЧ! Фінальний свисток фіксує розгром "Реала", в результаті чого "Барселона" за сумою двох матчів (1:1 і 3:0) виходить у фінал Кубка Іспанії

90+2. Штрафний наостанок призначає рефері, метрів з 25-ти, але Кроос пробив вище воріт

90. Дві хвилини додає рефері до другого тайму, хоча це вже не має ніякого сенсу - команди просто дограють матч

87. У "Барселони" автора сьогоднішнього дубля у ворота "Реала" Суареса змінює Артуро Відаль

83. Відео третього гола "Барселони" - Суарес знущально виконав пенальті

82. Заміна у "Реала" остання - Вінісіусом в атака замінив Асенсіо

81. Нельсон таки не витримав знущання Вінісіусом і збив того ззаду, за що отримав жовту

79. Готує "Реал" останню заміну (Асенсио вийде), але це вже не врятує Мадрид - гра зроблена, "Барселона" вже просто доводить справу до кінця

77. Другий гол "Барселони", який за фактом автогол від Варана

75. У "Реала" друга заміна - Каземіро пішов, вийшов Вальверде

75. У "Барси" заміна - замість Дембеле вийшов Коутіньо

73. ГООООЛ! Знущається Суарес над "Реалом" - фактично "панянкою" забиває Суарес в ворота Наваса! 0:3 - вже ганебний рахунок для мадридців на "Бернабеу"

72. Охохо, пенальті! Горить "Реал" - Каземіро фолить у штрафному і заробляє для "Барси" 11-метровий, заодно отримуючи жовту картку

69. ГООООЛ! 0:2 - "Барселона" подвоює рахунок! Семеду вивів Дембеле на лівий край штрафного, той прострілював на Суареса, але м'яч в ворота буквально заніс Варан. Автогол, який майже ставить хрест на амбіціях "Реала" вийти у фінал. А Варан, тим часом, отримує мед. допомога після невдалого падіння

68. Перша заміна у "Реала" - замість Лукаса Васкеса вийшов Гарет Бейл

68. Вінісіус сьогодні "крутить хребці" Семеду по повній - поки Вінісіус біг до штафного, він два рази розібрався з Нельсоном (а також разок з Бускетсом) і пробив в дальній кут, але Нельсон таки встиг підставити ногу і трохи заблокувати удар

67. Карвахаль хльостко б'є з лінії штрафного низом, але тер Штеген на місці

62. Що робить тер Штеген! Сейв воротаря "Барси" - Регільон бив з лінії воротарського в дальній кут, але німецький воротар потягнув в стрибку!

61. Відео голу Суереса, який відкрив рахунок в грі

59. Лукас Васкес тепер просить пенальті, впавши при ударі з лінії воротарського. Це Регільон створив небезпечний момент і прострілював, на що відгукувався Васкес. Але не дали толком пробити гравцеві "Реала" гості

58. Нарешті арбітр дає першу жовту картку в матчі - "нагороджений" Лукас Васкес, який жорстко збоку підкотився під Ленгле

54. Непогано виграв "другий поверх" у штрафному Каземіро при подачі зі штрафного, але пробив невдало, далеко осторонь від штанги

52. Тепер "Реалу" треба забивати мінімум раз, щоб хоча б перевести гру в додатковий. час. Для повноцінної перемоги мадридцям тепер треба мінімум 2 голи

51. ГООООООООЛ! "Барселона" трохи підносить сюрприз Мадриду! У першій же атаці після перерви каталонці забили - Дембеле добре розібрався у штрафному і викотив на Суареса, який ударом в кут переграв Наваса. 0:1!

48. Гостро б'є Бензема після навісу зі штрафного від Крооса, головою над поперечиною. Але рефері фіксує фол Бензема на Бускетсі

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

Повертаються команди на поле

Нагадаємо, що в разі нульової нічиєї в цьому поєдинку далі пройде саме "Реал", за рахунок виїзного голу після 1:1 в гостях

Марсело і Бейлу було явно нудно під час першого тайму

45+1. Хах, по-іспанськи завершується перший тайм. Рефері додав хвилину, майже весь цей час Васкесу надавали допомогу, і як тільки "Реал" розіграв штрафний, суддя дав свисток. 0:0 у нас на табло

45. Одну хвилину додає арбітр до першого тайму

44. Дуже жорстко "прийняв" Ракітіч в ногу Васкеса, і у гравця "Реала", схоже, не обійдеться без травми. Але рефері як і раніше не показує жовту картку

41. Широка атака "Реала", Бензема пропускає на Вінісіусом, той замість удару прибирає на замаху Нельсона, але потім вже не зумів обіграти суперника

38. Вінісіус! Регільон викотив бразильцеві майже на лінію воротарської, але Вінісіус в дотик пробив над поперечиною!

37. Супер момент у "Реала". У контратаці Вінісіус помучити оборону "Барси", а потім віддав на вільного Бензема. Той пробивав з району пенальті, але вдарив не настільки вдало, і тер Штеген відбив!

34. Захопила управління грою "Барселона", майже не віддають м'яч гості мадридцям

30. Намагається зламати "Барса" фланговими проривами і прострілами захист "Реала", але поки все марно

28. Небезпечний навіс зі штрафного у "Реала", але тер Штеген відмінно грає на виході і вибиває м'яч кулаком

23. Пожежа трохи в штрафному "Барси"! Бензема видряпав м'яч на лівому фланзі, прострілив, а там Хорді Альба при винесенні м'яча потрапив у Вінісіуса. Той відразу бив, але удар заблокований

20. Магічна атмосфера "Бернабеу" на початку матчу

19. Добре увірвався "Реал" в штрафну по лівому флангу, і Вінісіус бив метрів з 14-ти, але трохи вище. Перший по-справжньому небезпечний момент

15. Ух, небезпечно грає Нельсон в штрафному майданчику проти Вінісіусом, явно зачіпаючи тому ногу. Але рефері не реагує на таке порушення - навіть без натяків на пенальті

10. Пішли пристрасті! Ракітіч добре в'їхав в ноги Каземіро, що явно тягло на жовту картку. Але як би Серхіо Рамос не тиснув на рефері, суддя поки утримався від "гірчичника"

8. Дембеле небезпечно навішував зліва на Серхі Роберто, але в підсумку удар Роберто блокували

6. Бензема з Васкес могли добре "збагнути" в стінку у штрафний суперника і створити перший небезпечний момент, але в підсумку Бензема відкрився не туди

3. Увімкнувся відразу "Реал" на підвищених швидкостях, пресинг йде чималий. "Барселона" поки розбирається, як в таких умовах краще побудувати свою гру

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Поїхали!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. З'являються команди на поле під спів трибун "Бернабеу"!

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Збираються вже команди в підтрибунному приміщенні. На поле "Реал" і "Барсу" виведуть Серхіо Рамос і Ліонель Мессі. При цьому загальний коридор на поле розділяє великий сітчастий паркан (як то кажуть, "від гріха подалі")

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У "Реала" сьогодні більше змін в складі в порівнянні з першим матчем півфіналу, ніж у "Барси". Соларі випустив у воротах Кейлора Наваса, як і в першому протистоянні. Також на лівому фланзі захисту вийде Серхіо Регільон, знову залишивши Марсело в запасі. У нападі у "Реала" ті ж люди, що і в першій грі, а Гарет Бейл знову на лаві. У "Барселони" же самий оптимальний склад на даний момент. Мессі вийшов в старті після невеликої паузи, тоді як в першій зустрічі не грав

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Поки команди розминаються, красень-стадіон "Сантьяго Бернабеу" готується прийняти одні з найголовніших матчів сезону в Іспанії

1 ЧАС ДО МАТЧУ. Стартові склади на сьогоднішній поєдинок!

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У роздягальні "Реала" вже все готово до виходу команди на поле

А ось і роздягальня "Барси"

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. "Реал" і "Барселона" зіграють вже друге Ель-Класіко в цьому році, а через кілька днів, 2 березня, знову зійдуться в чемпіонаті. А для Ліонеля Мессі сьогоднішнє дербі стане ювілейним - 40-м в кар'єрі

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У першому матчі в Барселоні команди розписали досить "бойові" 1:1

До чергового Ель-Класіко "Барселона" підготувала цікаву підбірку з 10-ти фактів про історію великого протистояння каталонців з "Реалом"

Матч ще не розпочався

ДЕ ДИВИТИСЯ

В Україні вболівальники зможуть побачити пряму трансляцію поєдинку завдяки сервісу Megogo. Крім того, Класіко покаже російський мовник "Матч ТВ".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".