Реал — Барселона: де дивитися онлайн півфінал Кубка Іспанії

17.2т Читати матеріал російською

Каталонська "Барселона" та мадридський "Реал" у середу, 27 лютого, проведуть матч-відповідь півфіналу Кубка Іспанії. Після нічиєї в першій зустрічі (1:1) на "Камп Ноу" команди змагатимуться за путівку до вирішального матчу турніру на "Сантьяго Бернабеу".

OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Реал – Барселона. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

В Україні вболівальники зможуть побачити пряму трансляцію поєдинку завдяки сервісу Megogo. Крім того, Класіко покаже російський мовник "Матч ТВ".

"Барселона" – "Реал"

Зазначимо, що три тижні тому "Реал" втратив виїзну перемогу. Відкривши рахунок уже на 6-ій хвилині зусиллями Лукаса Васкеса, мадридці пропустили у відповідь на початку другого тайму від Малкома.

Крім того, цікаво, що в суботу, 2 березня, команда знову зустрінуться одна з одною, але вже в межах чемпіонату.

Як повідомляв OBOZREVATEL, каталонська "Барселона" завдяки хет-трику Ліонеля Мессі здобула феноменальну перемогу над "Севільєю" у черговому матчі Прімери.