Психоз у Зальцбурзі: кривдник "Динамо" вилетів з Ліги Європи, пропустивши три голи за 247 секунд - Відеофакт

Читати новину російською

Австрійський "Зальцбург" і римський "Лаціо" продовжили серію божевільних матчів єврокубків на поточному тижні. Кривдник київського "Динамо", вигравши перший матч 4:2, примудрився втратити путівку до півфіналу Ліги Європ , пропустивши три голи за 247 секунд.

Італійці, маючи в запасі комфортну перевагу, відкрили рахунок у виїзній грі на початку другого тайму і, здавалося, зняли питання про переможця чвертьфінальної дуелі. "Зальцбург" швидко відповів одним голом, а потім з 72-ї по 76-у хвилину видали ударну серію з трьох забитих м'ячів.

Амаду Айдара, Хван Хі-Чан і Стефан Лайнер поставили на коліна "орлів" і вивели свою команду до наступного кола. "Обозреватель" представляє відеоогляд фантастичного матчу в Зальцбурзі.