"Провід порушив": у матчі "Спартак" – ЦСКА трапився найкурйозніший момент року – угарне відео

8.1т Читати матеріал російською

Неймовірно курйозним епізодом відзначився поєдинок російського передсезонного турніру Кубок Паріматч Прем'єр.

Зустріч заклятих ворогів – московських ЦСКА і "Спартака" – подарувала не лише безліч емоцій, зокрема вилучення та автогол, а й неймовірно смішних моментів на початку другого тайму.

На 51-й хвилині за рахунку 1:1 футболіст "Спартака" Бакаєв намагався прорватися до чужих воріт по правому флангу, проте вже за межами поля спіткнувся об телевізійний провід і впав. Дивним чином арбітри не розібралися в епізоді і зафіксували порушення правил з боку ісландського легіонера ЦСКА Магнуссона.

"Провід правила порушив", – констатував під час трансляції коментатор матчу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, екс-футболіст київського "Динамо" Олександр Алієв виправдав українських гравців, які виступають у Росії, зазначивши, що їм хочеться "красиво одягатися і їздити на дорогих машинах".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!