Топтеми:

Привів Усику половину Манчестера: топ-події українців у Європі

Перед міжнародними матчами збірних і приїздом у національну команду, українські легіонери "зачохлили гармати" і в минулий уїк-енд не відзначились голами в жодному із чемпіонатів. Проте, склавши руки українці не сиділи — в Бельгії та Греції наші боролися один проти одного і роздавали ефектні передачі, в Іспанії відбувся такий бажаний дебют, а в Англії усі сили пішли на бокс.

Зінченко також приклався до перемоги Усика

Для Олександра Зінченка в Манчестері субота видалася не такою, як зазвичай — цей уїк-енд на "Манчестер Арені" бій проводив український боксер Олександр Усик, і тезка з "Ман Сіті" одразу на декількох фронтах підтримував нашого чемпіона.

Спочатку Зінченко зустрівся із Усиком в готелі Манчестера та після теплої розмови побажав Олександру удачі в бою із Тоні Белью (попутно подарувавши боксеру іменну футболку "Ман Сіті"). За словами футболіста, за Усика у той день вболівала чи не половина гравців "Манчестер Сіті".

Два Олександра — Зінченко (ліворуч) і Усик

Два Олександра — Зінченко (ліворуч) і Усик instagram.com/zinchenko_96

А потім Зінченко занурився в атмосферу бою уже разом із українськими вболівальниками Усика і провів з ними півдня у фан-зоні бою. Футболіст став ключовою фігурою на зустрічі в українському центрі Манчестера "Дніпро", а пізніше також пограв із дітьми.

segodnya.ua

Незважаючи на юні роки, Зінченко показує справжній приклад любові до вболівальників і всіх любителів футболу.

Лунін нарешті дебютував, нехай і через травму конкурента

Нарешті — голкіпер Андрій Лунін дебютував у чемпіонаті Іспанії! Те, чого так довго чекали вболівальники, здійснилося.

Однак дебютував Андрій явно не так, як хотілося б в ідеалі — з перших хвилин і з максимальною довірою тренера. Наставник "Леганеса" Маурісіо Пеллегріно не поспішав випускати українця у Прімері (довіривши місце в старті тільки раз, у матчі Кубка Іспанії). Але довелося.

Лунін з'явився на полі аж на 85-й хвилині матчу, оскільки основний воротар "Леганесі" — Іван Куельяр — отримав травму. Українець без проблем замінив колегу і допоміг "Огіркам" добути нульову нічию у матчі з "Жироною".

Але поки справи у "Леганесі", за який Лунін грає на умовах оренди з "Реала", просуваються не дуже добре — команда йде на 18-му місці (з 20-ти), в зоні вильоту, маючи лише 10 очок у 12-ти матчах.

Роздавали багато та зі смаком

Минулий уїк-енд ознаменувався для українців у Європі не голами, а результативними передачами. "На передовій" тут виступив хавбек Роман Безус, який після травми повернувся у склад бельгійського "Сент-Трюйден". Роман у матчі з "Еупеном" (4:1) вийшов у старті та вже на 13-й хвилині видав шикарний пас на партнера (так "Сент-Трюйден" відкрив рахунок).

Також у чемпіонаті Бельгії гольовою передачею відзначився і Євген Макаренко в "Андерлехті". Макаренко зі своєю командою протистояв "Генту" наших Романа Яремчука та Ігоря Пластуна, але свято в той вечір було тільки у Макаренка — він віддав асист (що допомогло "Андерлехту" зрівняти рахунок), і в результаті святкував перемогу (2:0).

Результативною передачею нагадав про себе ще один український півзахисник — Євген Шахов, який виступає за грецький ПАОК. Шахов також вийшов зі старту і допоміг партнерам обіграти "Панетолікс" (2:0). У цьому матчі зіграв і ще один українець — Євген Хачеріді, але на відміну від Шахова він з'явився тільки на заміну в кінцівці поєдинку.

Коноплянка отримав по горло разом із "Шальке"

Євген Коноплянка разом із "Шальке" гідно борються у Лізі чемпіонів, але в Бундеслізі ні у самого Євгена, ні у "Шальке" справи поки не йдуть.

У цьому турі Коноплянка таки з'явився на полі, тільки 5-й раз в 11-ти матчах чемпіонату. Українець отримав достатньо часу, на 54-й змінив форварда Марко Ута, але виявився безпорадним разом із усім "Шальке". "Кобальтові" буквально "згоріли" "Айнтрахту" 0:3, пропустивши 3 голи в другому таймі.

Таким чином "Шальке" займає 14-у сходинку в турнірній таблиці Бундесліги, маючи в активі 10 очок. До зони вильоту — лише 2 пункти.