Повернення Мессі: Аргентина осоромилася в Мадриді

16,3 т.

Збірна Аргентини програла Венесуелі 1:3 у товариському матчі, який відбувся в Мадриді. Вперше після чемпіонату світу-2018 в склад головної аргентинської команди повернувся капітан і лідер Ліонель Мессі.

Венесуела шокувала суперника на шостій хвилині зустрічі. Рондон отримав відмінну передачу на хід, втік від захисника, і другим дотиком переграв воротаря аргентинців.

Аргентина - Венесуела

До перерви Венесуела збільшила свою перевагу. Мурільо неймовірним дальнім ударом забив "гол в роздягальню".

Читайте: Мессі забив знущальний гол в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: відеофакт

У другій половині зустрічі Аргентина зуміла відквитати один м'яч. "Біло-блакитні" розігнали неймовірну контратаку, Лаутаро Мартінез вийшов на побачення з воротарем і з кількох метрів вразив його володіння.

Але зачепитися за нічию аргентинцям не вдалося. Вийшовши на заміну, Джозеф Мартінес вже через три хвилини заробив пенальті, який сам же і реалізував.

Як повідомляв OBOZREVATEL, португалець Кріштіану Роналду не зміг допомогти своїй команді обіграти збірну України. Команди розписали суху нічию в першому поєдинку кваліфікації Євро-2020.