Поліз у бійку з дитиною: матч Ліги Європи завершився грандіозним скандалом

55,9 т.
Евертон Ліон бійка

Матч третього туру групового раунду Ліги Європи між англійським "Евертоном" і французьким "Ліоном" (1:2), завершився гучним скандалом. Причиною тому стала бійка між футболістами в середині другого тайму, в якій взяв участь уболівальник із дитиною.

Інцидент стався на 64-й хвилині зустрічі біля воріт гостей. Гравці обох команд влаштували між собою масову бійку, однак у неї також вклинився один із фанатів "ірисок". Вболівальник "Евертона" підбіг до рекламного щита і вдарив голкіпера "Ліона" Антоні Лопеша. При цьому, британський вболівальник поліз у бійку з дитиною у себе на руках.

Читайте: Футболіст збірної України відзначився шедевральним гольовим пасом у матчі Ліги Європи

За інформацією англійських ЗМІ, Європейський футбольний союз (УЄФА) не залишив без уваги подібний беззаконня. УЄФА розслідує цей інцидент. Зазначається, що "Евертону" загрожує серйозне покарання.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що луганська "Зоря" поставила на вуха Німеччину своєю несподіваною перемогою в Лізі Європи.