Переможний фінал України: відео голів ЧС з футболу U-20

34.2т Читати матеріал російською

Молодіжна збірна України у фіналі чемпіонату світу з футболу U-20 здолала ровесників з Південної Кореї. Поєдинок пройшов у польському Лодзі і завершився з рахунком 3:1.

Матч складався для наших футболістів дуже непросто. Вже на 5-й хвилині корейці не без допомоги VAR заробили пенальті. "Синьо-жовті" встигли відігратися до середини першого тайму, коли удача посміхнулася Супрязi.

Після перерви динамівський форвард відзначився вдруге, вивівши нашу команду вперед. Крапку в матчі поставив Цітаішвілі. Динамівський нападник влаштував приголомшливий забіг і ювелірно переграв голкіпера.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам помилуватися відео голів ..

0:1 – 5, пенальті Лі Кан Ін

1:1 – 34 Супряга

2:1 – 52 Супряга

3:1 – 89 Цітаішвілі

Як спільно OBOZREVATEL, після гри головний тренер української збірної Олександр Петраков прокоментував успіх своїх підопічних.

Крім того, з'явилося відео урочистій церемонії нагородження гравців збірної України.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!