Олімпіакос - Динамо: огляд матчу

14,5 т.

Київське "Динамо" вирвало нічию у першому матчі 1/16 Ліги Європи проти "Олімпіакоса". Поєдинок в Піреї завершився з рахунком 2:2.

Грецька команда шокувала киян у дебюті зустрічі. Захист гостей проспав Хасана, який точним ударом розписався в воротах Бойка. Однак радів "Олімпіакос" недовго: кияни швидко зрівняли рахунок. Буяльський шикарним ударом зльоту вразив ворота господарів.

Читайте: Підтримали Росію: фанати "Олімпіакоса" відзначилися провокацією перед матчем із "Динамо"

Проте, "Олімпіакос" до свистка на перерву знову вирвався в лідери. Захисник киян Томаш Кендзьора невдало вибив м'яч на Діаша, який у дотик обробив м'яч і дальнім ударом забив другий м'яч грецької команди.

У другому таймі "Динамо" почало діяти активніше, але зрівняти рахунок не могло. І лише на 89-й хвилині Вербич зміг подарувати своїй команді нічию у виїзному поєдинку.

Вашій увазі найцікавіші моменти зустрічі в Піреї.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанатів київського "Динамо", які приїхали до Греції, щоб підтримати свою команду, побили правоохоронці. Інцидент трапився перед поєдинком 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса".