Конкурс

/Новини футболу

Олімпіакос - Динамо: огляд матчу

5.7тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" вирвало нічию у першому матчі 1/16 Ліги Європи проти "Олімпіакоса". Поєдинок в Піреї завершився з рахунком 2:2.

Грецька команда шокувала киян у дебюті зустрічі. Захист гостей проспав Хасана, який точним ударом розписався в воротах Бойка. Однак радів "Олімпіакос" недовго: кияни швидко зрівняли рахунок. Буяльський шикарним ударом зльоту вразив ворота господарів.

Олімпіакос - Динамо

Проте, "Олімпіакос" до свистка на перерву знову вирвався в лідери. Захисник киян Томаш Кендзьора невдало вибив м'яч на Діаша, який у дотик обробив м'яч і дальнім ударом забив другий м'яч грецької команди.

У другому таймі "Динамо" почало діяти активніше, але зрівняти рахунок не могло. І лише на 89-й хвилині Вербич зміг подарувати своїй команді нічию у виїзному поєдинку.

Вашій увазі найцікавіші моменти зустрічі в Піреї.

Олімпіакос Греція – Динамо Україна 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 9 Хассан, 1:1 – 27 Буяльський, 2:1 – 40 Жив Діаш, 2:2 – 89 Вербич.

Олімпіакос – Жозе Са, Сіссе, Цімікас, Мер'я, Вукович, Фортуніс (Натхо, 69), Камара, Поденсе (Хрістодулопулос, 81), Гіл'єрме, Жил Діаш (Масурас, 86), Хассан.

Динамо – Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Буяльський, Шапаренко (Гармаш, 82), Вербич, Шепелєв, Циганков, Фран Соль (Русин, 82).

Попередження: Камара (32), Поденсе (58), Вербич (74), Кендзьора (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанатів київського "Динамо", які приїхали до Греції, щоб підтримати свою команду, побили правоохоронці. Інцидент трапився перед поєдинком 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".