Одного з кращих футболістів світу закидали сміттям під час матчу

10,7 т.

Нападник ПСЖ і збірної Бразилії Неймар зіткнувся із гнівом французьких уболівальників. У виїзному матчі 10-го туру Ліги 1 проти "Марселя" місцеві фанати закидали сміттям одного з кращих футболістів світу.

Неприємний для бразильського форварда парижан інцидент стався в середині другого тайму. На 75-й хвилині зустрічі Неймар пішов подавати кутовий, однак глядачі на стадіоні "Велодром" влаштували йому теплий прийом біля кромки поля. У зіркового гравця гостей полетіло різне сміття, а також залишки їжі. Стюардам довелося прикрити бразильця, щоб він все ж зумів виконати стандарт.

Читайте: Мессі в прольоті: Ярмоленка поставили в один ряд із Роналду і Неймаром

Missiles came raining down on Neymar as he tried to take this corner pic.twitter.com/W6p6LFF5F4

- Goal (@goal)

22 жовтня 2017 р

Варто зазначити, що сам матч завершився задоволеною несподіваною нічиєю з рахунком 2:2. Неймар на 33-й хвилині відзначився забитим м'ячем, а наприкінці поєдинку його видалили.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Неймар просив УЄФА виключити "Барселону" з Ліги чемпіонів.