планшету Взяти участь

/Новини футболу

Нововведення ФІФА принесло перемогу Франції в історичному матчі ЧС-2018

16.9тЧитати матеріал російською

Збірна Франції з величезною працею вирвала перемогу у Австралії в матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 в Росії. Зустріч групи С на "Казань-Арені" завершилась з рахунком 2:1, а обидва голи були зараховані після втручання електроніки.

Перший тайм пройшов у нудної боротьбі без гольових моментів. Єдина і найбільша небезпека трапилася біля воріт Льоріса. Муй зарядив чергову подачу в штрафну, і голкіперу довелося з стрічки витягати м'яч після зрізки від Толіссо.

Віце-чемпіони Європи не виглядали фаворитами, ні в чому не перевершуючи суперників з Зеленого континенту.

Гра змiнилась після перерви. Погба вирізав шикарну передачу на хід Грізманну, але того в підкаті зупинив Рісдон і вперше в історії чемпіонатів світу після перегляду відеоповтору був призначений пенальті.

Франція не змогла розвинути успіх, замість цього за 9 хвилин заробивши дурний одинадцятиметровий.

Але сенсаційну нічию австралійські футболісти зберегти не змогли. Погба пробив в поперечину, м'яч від нього опустив вниз в міліметрах від воріт і тільки електронна автоматична система фіксації гола дозволила визначити, що м'яч перетнув лінію.

Франція - Австралія 2: 1
Голи: 1: 0 - 58, пенальті Грізманн, 1: 1 - 62, пенальті Единак, 2: 1 - 80 Погба.
Франція - Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті, Толіссо (Матюїді, 78), Канте, Погба, Дембеле (Набіл Фекір, 70), Грізманн (Жиру, 70), Мбаппе.
Австралія - Райан, Сейнсбері, Бехіч, Рісдон, Мілліган, Леккі, Единак, Муй, Рогіч (Ірвайн, 72), Круз (Арзані, 84), Неббаут (Юрич, 64).
Попередження: Леккі (13), Рісдон (57), Толіссо (76), Бехіч (87).

Свій наступний поєдинок підопічні Дідьє Дешама проведуть 21 червня проти команди Перу. Початок о 18:00.

Нагадаємо, що напередодні збірні Португалії та Іспанії видали фантастичний суперматч на ЧС-2018.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".