Нокаут від "Реала" в м'ясорубці з ПСЖ і розгром "Ліверпуля": результати Ліги чемпіонів 14 лютого

25тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" в головному лютневому матчі Ліги чемпіонів обіграв французький ПСЖ. Перша зустріч світових грандів в рамках 1/8 фіналу ЛЧ пройшла в столиці Іспанії на "Сантьяго Бернабеу" і завершилася з рахунком 3:1.

Гості з самого початку захопили ініціативу і лише на 21-й хвилині дозволили підопічним Зідана перевести дух. "Реал" пішов в атаку, але в результаті пропустив гострий гольовий прорив.

Мбаппе запалив правий фланг, пройшовши двох і вирізавши крос на Неймара, Начо заблокував удар бразильця, але на підхваті найнепомітніший гравець матчу - Рабьо в упор розстріляв Наваса.

"Мадрид" міг зламатися після такого початку і купи втрачених моментів, але артистичний Кроос в самій кінцівці тайму таки вимолив пенальті.

Точний удар з 11-метрової позначки виконав Кріштіану Роналдо, ставши першим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який забив 100 голів за один клуб (у Ліонеля Мессі 97 голів за "Барселону").

Кінцівка видалася нокаутуючою для мультимільйонерів з Парижа. 10 хвилин до завершення зустрічі ПСЖ пропустив два голи, поставивши під великий сумнів свій успіх в цій двохматчевої дуелі.

"Реал Мадрид" Іспанія - ПСЖ Франція 3:1 (1:1, 2:0)
Голи: 0:1 - 33 Рабьо, 1:1 - 45, пенальті Роналду, 2:1 - 83 Роналду, 3:1 - 86 Марсело.
Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Начо, Рамос, Модріч, Каземіро (Васкес, 79), Іско (Асенсио, 79), Кроос, Роналду, Бензема (Бейл, 68).
ПСЖ - Ареоля, Маркіньос, Берчіче, Дані Алвес, Кімпембе, Верратті, Ло Чельсо (Дракслер, 84), Рабьо, Неймар, Мбаппе, Кавані (Меньє, 66).
Попередження: Неймар (14), Ло Чельсо (25), Іско (32), Рабьо (64), Начо (78), Меньє (90).

У другій зустрічі вечора "Ліверпуль" за перші п'ять хвилин зробив гру з "Порту", здобувши розгромну перемогу в гостях - 5:0.

На 25-й хвилині Вейналдум увійшов в штрафну, пробив у захисника, зіграв на підборі і зробив пас лівіше на Мане. Садіо пробив точно в дальній кут.

Через 300 секунд Мілнер з лівого кута штрафного вдарив в штангу, але Салах зіграв на підборі і пробив в лівий кут.

Ще ще три голи гості оформили в другому таймі.

"Порту" Португалія - "Ліверпуль" Англія - 0:5 (0:2, 0:3)
Голи: 0:1 - 25 Мане, 0:2 - 29 Салах, 0:3 - 53 Мане, 0:4 - 69 Фірміно, 0:5 - 85 Мане.
Порту - Жозе Са, Рейес, Теллес, Рікарду Перейра, Маркано, Сержіу Олівейра, Еррера, Марега, Отава (Корона, 46), Браімі (Уоріс, 62), Соарес (Гонсалу Пасієнсія, 74).
Ліверпуль - Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд (Гомес, 79), ван Дейк, Фірміно (Інгз, 80), Мілнер, Салах, Вейналдум, Мане, Хендерсон (Матіп, 75).

Матчі-відповіді відбудуться 6 березня.

Нагадаємо, що днем раніше відбулися матчі "Ювентус" - "Тоттенхем" , і "Базель" - "Манчестер Сіті"

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".