Німецькому футболістові проломили череп під час матчу чемпіонату Німеччини: моторошні кадри

10,5 т.

Захисник німецького клубу "Зандхаузен" Філіп Клінгманн отримав страшну травму під час виїзного матчу другої Бундесліги проти "Фортуни" з Дюссельдорфа. Футболістові гостей проломили череп.

Кошмарний інцидент стався в самому початку другого тайму. На 50-й хвилині зустрічі форвард господарів Генки Харагучі в єдиноборстві потрапив Клінгманну коліном прямо в голову. У підсумку обидва гравці не зуміли продовжити поєдинок, а Філіп залишав поле на ношах з кисневою маскою на обличчі.

Читайте: Одноклубник гравця збірної України отримав дуже жахливу травму під час матчу: відео не для людей зі слабкими нервами

Обстеження захисника показало, що у нього перелом черепа. Протягом декількох днів Клінгманн пробуде в лікарні Дюссельдорфа, інформує офіційний сайт "Зандхаузена".

Варто відзначити, що сам матч завершився мінімальною перемогою "Фортуни" з рахунком 1:0.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що ключовий півзахисник дортмундської "Боруссії" і збірної України Андрій Ярмоленко отримав серйозну травму в Німеччині.