планшету Взяти участь

/Новини футболу

Німеччина у фантастичному матчі вирвала перемогу на ЧС-2018

28.3тЧитати матеріал російською

Збірна Німеччини в другому турі чемпіонату світу з футболу на останній хвилині вирвала перемогу над командою Швеції і зберегла шанси на плей-офф. Зустріч в Сочі на олімпійському стадіоні "Фішт" завершилася з рахунком 2:1.

Обидві команди розпочали зустріч з гострих атак. Німеччина, якій необхідна була тільки перемога, намагалася грати першим номером. Німці по початку загнали шведів в їх штрафну, але на 12-й хвилині пропустили контратаку.

Берга запустили за спину захисникам німецької команди, той вибіг один на один з кіпером, але отримавши поштовх в спину пробив в Нойєра. Суддя з Польщі Шимон Марчіняк категорично відмовився ставити пенальті і навіть скористатися допомогою VAR.

На 30-й хвилині криваву травму отримав Руді. Себастьян так і не зміг повернутися в гру, поступившись місцем на полі Гюндогану. Німеччина трохи втратила концентрацію, і на 32-й хвилині пропустила фатальний випад скандинавів.

Кроос обрізався в центрі поля i швидка контратака вивела Тойвонена на ударну позицію, де він класно перекинув Нойєра - 0:1.

Німцям необхідно було щось придумувати, але як вони не старалися, не могли нічого вдіяти з щільною обороною шведів. Вийшовши на заміну Гюндоган міг зрівнювати рахунок, але чудово зіграв Ульсен, який переклав вагу на іншу ногу і врятував свою команду після рикошету.

Вже перед самою перервою неймовірний стрибок Нойєра врятував Німеччину від другого голу, коли Берг в падінні бив в дальній кут.

Після перерви гра відновилася справжнім штурмом воріт Ольсена, який призвiв до голу.

Вернер змістився на правий фланг і прострілив в центр, де від коліна Марко м'яч влетів у ворота - 1:1. Оборона шведської збірної виглядала повністю втраченої, раз по раз пропускаючи навальнi атаки.

Лише до середини тайму футболісти збірної Швеції змогли трохи відсунути гру від своїх воріт, але за 10 хвилин до фінального свистка Німеччина залишилася в меншості.

Боатенг грубо зіграв проти Берга і побачив перед собою другу жовту і червону картку, що серйозно вдарило по бундестім. Останні хвилини шведи провели в захисті, але це їм не допомогло.

На останніх секундах Кроос забив феноменальний гол зі штрафного.

Німеччина - Швеція 2:1

Голи: 0:1 - 32 Тойвонен, 1: 1 - 48 Ройс, 2: 1 - 90 Кроос.
Німеччина - Нойер, Боатенг, Рюдігер, Кіммі, Хектор (Брандт, 87), Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер, Вернер.
Швеція - Ольсен, Лінделеф, Аугустінссон, Люстіг, Гранквіст, Классон (Дурмаз, 74), Ларссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен (Гвідетті, 78), Берг (Телін, 90).
Попередження: Екдаль (52), Боатенг (71).
Вилучення: Боатенг (82).

Нагадаємо, що в 1-му турі Німеччина сенсаційно програла Мексиці.