LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Німеччина сенсаційно програла на старті ЧС-2018

52тЧитати матеріал російською

Збірна Німеччини програла команді Мексики в стартовому матчі групи F на чемпіонаті світу з футболу-2018. Зустріч в Москві на Лужниках завершилася з рахунком 0:1.

Обидві команди з перших хвилин взяли швидкий темп. За фізичним станом мексиканська збірна нітрохи не поступалася діючим чемпіонам світу.

Раз по раз пiвденноамериканські футболісти тікали в контратаки і німецьким захисникам доводилося в небезпечних підкатах зупиняти ці прориви. Вела і Лосано виглядали явно швидше за своїх опонентів.

По такій грі гол на 35-й хвилині виглядав абсолютно закономірним. Мексиканці в три передачі розкреслили комбінацію на півполя і вивели Лосано на ударну позицію. 22-річний вінгер прибрав м'яч під себе і найпотужнішим ударом пробив в ближній - 1:0.

Після перерви німці продовжували грати першим номером, великими силами організовуючи позиційні атаки. Мексика поступово всім складом пішла в оборону, зрідка огризаючись найнебезпечнішими контрвипадами.

Останні хвилини матчу перетворилися в один грандіозний штурм бундестім. 1-а команда в рейтингу ФІФА використовувала і дальні удари, і навіси з флангу, і сольні проходи, але забити гол так і не змогла.

Німеччина - Мексика 0: 1
Гол: 0: 1 - 35 Лосано.
Німеччина - Нойер, Боатенг, Платтенхардт, Кіммі, Хуммельс, Хедіра, Кроос, Озіл, Дракслер, Вернер, Мюллер.
Мексика - Очоа, Морено, Айяла, Сальседо, Лайюнь, Еррера, Гальярдо, Вела, Гуардадо, Лосано, Ернандес.
Попередження: Морено (40), Мюллер (83), Хуммельс (84).

Свій наступний поєдинок підопічні Йоахима Льова проведуть 23 червня проти команди Швеції. Початок о 21:00.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що збірну Англії в Росії довели до паніки перед ЧС-2018.

Напередодні Франція, завдяки нововведенню ФІФА змогла обіграти Австралію , а Аргентина через промах Мессі втратила перемоги над Ісландією.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".