Збірна Німеччини поглумилася над Росією

138,4 т.

Збірна Німеччини без проблем розібралася з Росією в товариському матчі з рахунком 3:0. Чемпіони світу-2014 у рідних стінах не дали супернику створити нічого біля своїх воріт.

Із перших хвилин Бундестім розривала захист підопічних Черчесова. Росіяни зуміли протриматися до восьмої хвилини. Неймовірну атаку в три дотики точним ударом по воротах Луньова завершив Сане.

Читайте: ''Жалюгідна ситуація'': екс-гравець київського "Динамо" висловився про збірну Росії

До середини першого тайму німці забезпечили собі комфортну перевагу в два м'ячі. Після розіграшу стандарту одразу два неприкриті футболісти збірної Німеччини опинилися з м'ячем за декілька метрів від воріт, але Зюле виявився спритнішим за свого партнера по команді.

Перед свистком на перерву підопічні Йоахима Льова довели рахунок до розгромного. Хаверц вивів Гнабрі на побачення з Луньовим і німецький футболіст точно пробив у дотик.

А ось у кіпера Німеччини Мануеля Нойєра роботи не було зовсім. Росіяни не завдали за весь матч жодного удару в площину воріт. Чи не єдиний момент гості створили в дебюті другого тайму, але Іонов практично з воротарської примудрився пробити повз ворота.

Німеччина, яка зробила всю роботу в першій половині зустрічі, спокійно контролювала гру і після фінального свистка відсвяткувала розгром Росії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Росії не зуміла обіграти Швецію у другому матчі Ліги націй у Калінінграді.