Нігерія Ісландія - Огляд та відео голів матчу 22 червня 2018 - Результати ЧС 2018 - Обозреватель
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Нігерія - Ісландія: огляд матчу ЧС-2018

Читати новину російською

Збірна Нігерії здобула важливу перемогу над командою Ісландії в другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Зустріч квартету D в Волгограді завершилася з рахунком - 2:0.

Команди не показали цікавого футболу в першому таймі, а після перерви "суперорли" влаштували феєрію завдяки дублю Ахмеда Муси. Крім того, варто виділити призначений у ворота африканців пенальті після перегляду відеоповтору. Однак лідер Ісландії Гільфі Сігурдссон вдарив вище воріт.

Вашій увазі відео найцікавіших моментів гри.

Нігерія - Ісландія 2:0 (0:0, 2:0)
Голи:
1:0 - 49 Муса, 2:0 - 75 Муса.
Нігерія - Узохо, Трост-Еконг, Кеннет Омеруо, Ідову (Ебуехі, 46), Балогун, Ндіді, Мозес, Етебо (Івобі, 90), Обі Мікел, Муса, Іхеаначо (Ігало, 85).
Ісландія - Халльдоурссон, Сігурдссон (Інгасон, 65), Магнуссон, Севарссон, Арнасон, Гуннарссон (Скуласон, 87), Сігурдссон, Б'ярнасон, Гісласон, Фіннбогасон, Бедварссон (Сігурдарсон, 71).
Попередження: Ідову (44).

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболісти збірної Аргентини збунтувалися проти тренера після поразки від Хорватії на ЧС -2018.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".