двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

''Не повинні були'': тренер "Олімпіакоса" зробив відверте зізнання

Головний тренер "Олімпіакоса" Педру Мартінш вважає. що в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського "Динамо" все вирішила слабка гра грецької команди в другому таймі.

"Нам потрібно було оборонятися, більше пресингувати. Ми не показали гру, яку повинні були.

Перший тайм ми почали добре, грали ефективно. Ми виграли багато дуелей за м'ячі, створили моменти і змогли їх реалізувати в два голи. У другому таймі ми сіли в оборону, це пов'язано з підсвідомістю. Ми не повинні були цього робити. Це була велика помилка ", - цитує португальського тренера офіційний сайт" Олісмпіакоса ".

Проте, Педру Мартінш вважає, що його команда не втратила шанси на вихід в наступний етап Ліги Європи.

"У нас по два гравці на кожну позицію, кожен може грати на рівні наших очікувань. Впевнені, що будь-яка травма або дискваліфікація не впливає на ефективність гри команди. Ми показали, що навіть після змін у складі можемо показувати хороший футбол.

Все буде залежати від матчу-відповіді. У нас є шанси пройти далі ", - вважає тренер "Олімпіакоса".

Нагадаємо, що 14-го лютого київське "Динамо" зіграло внічию в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким "Олімпіакосом". Поєдинок в Піреї на стадіоні "Караїскакіс" завершився з рахунком 2:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанати "Олімпіакоса" відзначилися провокаційним вчинком напередодні першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського "Динамо". На секторі ультрас грецької команди вивісили прапор Росії.