Не хотів давати пенальті: Неймар наїхав на суддю зі США

8,8 т.

Капітан збірної Бразилії Неймар розкритикував дії американського судді Хаїро Марруфо, який показав йому жовту картку за симуляцію. Інцидент стався на 44-й хвилині товариського матчу "селесао" проти команди Сальвадора.

Неймар вважає, що своїми діями американський рефері продемонстрував неповагу до нього і його партнерів по команді. "Хлопець приїжджає сюди, щоб судити матч збірної Бразилії, що є великою честю, і він робить таке. Я думаю, це неправильно", — наводить слова капітана "обраних" Globo Esporte.

Крім того, на думку форварда ПСЖ це попередження вплинуло на його гру проти Сальвадора. "Грати з жовтою карткою небезпечно. Якщо він не хоче ставити пенальті, немає проблем, але навіщо давати жовту?" — обурився Неймар.

Читайте: Не витримує: Неймар попросився назад у "Барселону"

Нагадаємо, що Бразилія здобула перемогу над своїм суперником із рахунком 5:0. На 4-й хвилині матчу Марруфо призначив пенальті у ворота Сальвадора, який реалізував Неймар. Крім того, капітан "селесао" тричі асистував своїм партнерам по команді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Неймар став першим на ЧС-2018, кого система допомоги арбітрам (VAR) зловила на симуляції.