Нарешті: Ярмоленко вперше зіграв в основі за "Вест Хем"

21,0 т.
Нарешті: Ярмоленко вперше зіграв в основі за 'Вест Хем'

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко вперше вийшов в основному складі "Вест Хема". Знаменна подія відбулася в матчі Кубка англійської футбольної ліги проти "Вімблдону".

Екс-гравець київського "Динамо" відіграв майже весь матч і на 90-й хвилині був замінений на Артура Артур Масуаку.

"Вест Хем" в більшості не без проблем зумів обіграти команду з третього по значимості дивізіону чемпіонату Англії. "Молотобойці" пропустили гол на другій хвилині, однак зрівняти рахунок зуміли лише після перерви. Поєдинок завершився з рахунком 1:3.

Читайте: Ярмоленко розповів, як його вижили з "Боруссії"

До слова, це перша перемога "Вест Хема" в офіційних матчах у нинішньому сезоні. В англійській Прем'єр-лізі команда Мануеля Пеллегріні програла всі три стартові поєдинки і опустилася на останнє місце в турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гол Андрія Ярмоленка за дортмундську "Боруссію" увійшов в топ-10 кращих в сезоні.