Футбол - Напівголі фанати зупинили матч Динамо - Шахтар: опубліковано відео - новини футболу - відео | Спорт Обозреватель 19 травня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Напівголі фанати зупинили матч "Динамо" - "Шахтар": опубліковано відео

6.8тЧитати новину російською

Центральний поєдинок 32-го туру чемпіонату України з футболу між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" ознаменувався курйозним епізодом в дебюті другого тайму.

На 47-й хвилині кілька роздягнених уболівальників прорвалися через охорону стадіону ім. Лобановського і вибігли на поле.

Головному арбітру зустрічі Віталію Романову довелося на кілька хвилин зупинити гру, поки сек'юріті арени ловили стрікерiв.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Нагадаємо, що матч "Динамо" - "Шахтар" завершився перемогою підопічних Олександра Хацкевича - 2: 1.

Відзначимо, що ця гра не мала жодного турнірного значення, так як тижнем раніше "Шахтар", обігравши "Верес", достроково став одіннадцятикратним чемпіоном України з футболу.

Читайте всі новини по темі "Динамо - Шахтар" на сайті "OBOZREVATEL".