Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

На Вімблдоні жорстко обійшлися з Федерером

3.8тЧитати матеріал російською

Перша ракетка світу і 8-разовий переможець Вімблдону швейцарець Роджер Федерер не зможе цього року додати до своєї колекції 9-титул найпрестижнішого тенісного турніру Великого Шолома.

У чвертьфінальному поєдинку Вімблдонського турніру-2018 Федерер поступився південноафриканцеві Кевіну Андерсону, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч тривав 4 години 13 хвилин - це одна з найтриваліших зустрічей на нинішньому турнірі.

Федерер без проблем виграв перший сет, а потім на тай-брейку переміг і в другій партії. Здавалося, що доля поєдинку вирішена. Однак третя і четверта партії пройшли під диктовку південноафриканця, якому вдалося перервати шикарну серію швейцарця без програних сетів на Вімблдоні, що тривала з 2016 року!

Роджер Федерер програв на Вімблдоні

П'ята партія тривала близько півтори години і сенсаційно завершилася перемогою Андерсона, який переграв Роджера на задній лінії.

Перша ракетка світу зазнала поразки - 6:2, 7:6 (5), 5:7, 4:6, 11:13.

Андерсон вперше обіграв Федерера. До цього рахунок особистих зустрічей був 4-0 на користь швейцарця. У півфіналі Кевін Андерсон зустрінеться з переможцем пари Мілош Раоніч - Джон Ізнер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії ФСБ затримала "шпигуна" збірної Хорватії.