Московський "Спартак" зганьбився в кваліфікації Ліги чемпіонів

35,5 т.
Московський 'Спартак' зганьбився в кваліфікації Ліги чемпіонів

Московський "Спартак" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів ганебно втратив перемогу над грецьким ПАОКом. Гостьовий поєдинок у Салоніках завершився з рахунком 3:2 на користь господарів.

Вже на 17-й хвилині першого тайму москвичі вели з рахунком 2:0, проте ще до перерви примудрилися розгубити всю свою перевагу. У другій 45-хвилинці Хачеріді завалили Адріано в штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті у ворота греків.

Нідерландський хавбек "червоно-білих" Промес Квінсі потужно пробив у кут, але Пасхалакіс зачепив м'яча, відправивши круглого рикошетом у штангу. Більше голів глядачі не побачили.

Нагадаємо, що днем раніше київське "Динамо" зіграло внічию 1:1 з чеською "Славією" в третьому турі кваліфікації ЛЧ.