Мессі приніс "Барселоні" дострокове чемпіонство Іспанії

Найважливіший поєдинок для каталонців завершився перемогою
17т Читати матеріал російською

"Барселона", перемігши "Леванте" в 35-му турі чемпіонату Іспанії з футболу, гарантувала собі дострокове чемпіонство в Прімері. Перемогу каталонцям приніс єдиний гол Мессі на 62-й хвилині.

Аргентинець почав гру в запасі і з'явився на полі лише на початку другого тайму. Після цього господарі поля почали активніше пресингувати і добилися успіху.

Спершу Дембеле обіграв півкоманди, потім пробивав Суарес, а потім Відаль відпасував на Мессі, який прибрав суперника на замаху і покотив в куточок.

Після цієї перемоги за 3 тури до кінця відрив "синьо-гранатових" від "Атлетіко" склав 9 очок. За особистими зустрічами "Барселона" попереду - 1:1, 2:0.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Мессі, взявши участь в матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії проти "Атлетіко" (2:0), встановив абсолютний рекорд Прімери.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".