Мер Івано-Франківська здійснив мерзенний вчинок на футболі - опубліковано відео

35,4 т.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків обматюкав футбольних арбітрів. Інцидент стався після матчу 4-го туру першої ліги "Прикарпаття" - "Колос" (0:1).

Головний рефері матчу Геннадій Серпутько на 17-й хвилині зустрічі видалив захисника "Прикарпаття" Віктора Данищук, а єдиний гол у матчі забив Віталій Гавриш в компенсований до другого тайму час.

"Пішли звідси, с*ки. Заплатили бабки вам, б**ть. Пішли звідси, позорники! ", - кричав мер слідом арбітрам, які прямували після матчу в суддівську кімнату. Заспокоїти чиновника намагалася його дружина, повідомляє "Галицький кореспондент".