15 грудня • оновлено в 09:11

Матч УПЛ скасовано через погодний катаклізм: опубліковано відео

10т
Читати матеріал російською

Матч між "Карпатами" і "Олімпіком" в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги не дограли через сильний снігопад.

Команди відіграли перший тайм (1:1), але на другу половину матчу футболісти не вийшли - головний рефері зустрічі Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити матч через негоду.

Коли буде дограно поєдинок львівської та донецьких команд, поки що невідомо.

Відзначимо, обидва голи в першому таймі були забиті ближче до перерви. На 43-й хвилині Сергій Мякушко вивів "Карпати" вперед, але вже через 2 хвилини "Олімпік" відігрався - відзначився Антон Кравченко.

Як повідомляв "Обозреватель", недавно був зірваний матч між молодіжними командами "Олімпіка" і "Карпат", ініціатором цього виступив особисто президент донецького клубу Владислав Гельзін.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!