"Маріуполь" в овертаймі здобув перемогу в Лізі Європи і вийшов до наступного кола

32,8 т.
'Маріуполь' в овертаймі здобув перемогу в Лізі Європи і вийшов до наступного кола

Представник України у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи "Маріуполь" здобув перемогу над шведським "Юргорденом" і пробився до наступного кола змагань. Після результативної нічиєї на полі суперника азовці в овертаймі обіграли суперника з мінімальним рахунком в Одесі - 2:1.

Як і в Швеції, гра на полі стадіону "Чорноморець" пройшла в рівній боротьбі. Обидві команди вирішили до мінімуму звести ризик, при цьому "Маріуполь" зосередився на обороні, відстоюючи потрібний рахунок. Через це перший тайм видався неймовірно прісним.

Читайте: Визначилися суперники українських клубів у Лізі Європи

Після перерви гості почали трохи більше розкриватися, завдяки чому наша команда отримала простору в атаці. На 63-й хвилині українець Пихаленок підібрав винос воротаря "Юргордена" і з лінії штрафного влучив точно в кут.

Але перевага азовців у рахунку протрималася всього 12 хвилин. Баджі, якій засмутив "Маріуполь" у Швеції, забив оригінальний м'яч: після пасу партнера нападник гостей зважився на удар п'ятою і потрапив точно в кут воріт Худжамова.

У підсумку гра перетекла в овертаймі, уже на шостій хвилині якого маріупольці отримали право на 11-метровий удар, який чітко реалізував Фомін.

Буквально одразу ж гості створили супермомент: все той же Баджі пробив головою в штангу, а добивання Ольссона прийшлося прямо у воротаря. За дві хвилини до фінального свистка Баджі ледь не покарав українців, трохи не влучивши у "дев'ятку" воріт Худжамова.

"Маріуполю" вдалося стримати фінальний штурм гостей і вийти до третього кваліфікаційного раунду.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" дізналося суперника в плей-офф раунді Ліги чемпіонів.