Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

"Маріуполь" в овертаймі здобув перемогу в Лізі Європи і вийшов до наступного кола

16.7тЧитати матеріал російською

Представник України у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи "Маріуполь" здобув перемогу над шведським "Юргорденом" і пробився до наступного кола змагань. Після результативної нічиєї на полі суперника азовці в овертаймі обіграли суперника з мінімальним рахунком в Одесі - 2:1.

Як і в Швеції, гра на полі стадіону "Чорноморець" пройшла в рівній боротьбі. Обидві команди вирішили до мінімуму звести ризик, при цьому "Маріуполь" зосередився на обороні, відстоюючи потрібний рахунок. Через це перший тайм видався неймовірно прісним.

Після перерви гості почали трохи більше розкриватися, завдяки чому наша команда отримала простору в атаці. На 63-й хвилині українець Пихаленок підібрав винос воротаря "Юргордена" і з лінії штрафного влучив точно в кут.

Але перевага азовців у рахунку протрималася всього 12 хвилин. Баджі, якій засмутив "Маріуполь" у Швеції, забив оригінальний м'яч: після пасу партнера нападник гостей зважився на удар п'ятою і потрапив точно в кут воріт Худжамова.

У підсумку гра перетекла в овертаймі, уже на шостій хвилині якого маріупольці отримали право на 11-метровий удар, який чітко реалізував Фомін.

Буквально одразу ж гості створили супермомент: все той же Баджі пробив головою в штангу, а добивання Ольссона прийшлося прямо у воротаря. За дві хвилини до фінального свистка Баджі ледь не покарав українців, трохи не влучивши у "дев'ятку" воріт Худжамова.

"Маріуполю" вдалося стримати фінальний штурм гостей і вийти до третього кваліфікаційного раунду.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" дізналося суперника в плей-офф раунді Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".