"Манчестер Юнайтед" перевернув матч і не дав "Манчестер Сіті" виграти АПЛ

4.9тЧитати новину російською

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Манчестер Сіті" в матчі 33-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) і позбавив "городян" можливості достроково виграти чемпіонство.

Господарі впевнено розпочали зустріч і до перерви вже вели 2:0, однак у другому таймі підопічні Жозе Моуріньо перевернули матч і змогли вирвати перемогу (3:2).

Манчестерські команди як і раніше займають перші два місця в таблиці, обом залишилося провести по 6 матчів, відрив лідера "Сіті" від "Юнайтед" становить 16 очок.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 2:3 (2:0, 0:3)
Голи: 1:0 - 25 Компані, 2:0 - 30 Гюндоган, 2:1 - 53 Погба, 2:2 - 55 Погба, 2:3 - 69 Смоллінг.
Манчестер Сіті - Едерсон, Отаменді, Компані, Данило, Стерлінг, Гюндоган (Агуеро, 76), Бернарду Сілва (Габріел Жезус, 72), Сільва (де Брюйне, 72), Сані, Фернандіньо, Делфі.
Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Байї, Смоллінг, Валенсія, Янг, Погба, Матіч, Лингард (Мактоміні, 85), Еррера (Лінделеф, 90), Санчес (Решфорд, 82), Лукаку.
Попередження: Еррера (37), Лукаку (45), Стерлінг (63), Фернандіньо (79), Агуеро (79), Погба (81), Данило (90), Компані (90), Габріел Жезус (90).

Нагадаємо, що раніше "Манчестер Сіті" зазнав розгромної поразки від "Арсеналу" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".