"Манчестер Юнайтед" ганебно вилетів із Ліги чемпіонів: відео огляд

4.3тЧитати новину російською

Англійський "Манчестер Юнайтед" сенсаційно вибув із розіграшу Ліги Чемпіонів нинішнього сезону після того, як вдома поступився іспанській "Севільї" з рахунком 1:2.

Іспанська команда відразу взяла ініціативу в свої руки - в першому таймі у "бланкірохос" були як мінімум дві можливості не відкладати вирішення питання про вихід до чвертьфіналу надовго.

Вирішальною ж стала заключна 15-хвилинка, коли дубль оформив Віссам бен Єддер. Спочатку він отримав пас врозріз і з-під захисника пробив у нижній лівий від воротаря кут. А потім після розіграшу кутового відправив м'яч у сітку головою.

МЮ відповів на це красивим голом, але на більше господарів не вистачило. Перша зустріч між цими командами завершилася з рахунком 0:0. Таким чином, за сумою двох зустрічей "Севілья" проходить до чвертьфіналу.

Вашій увазі найцікавіші моменти гри на "Олд Траффорд".

Як повідомляв "Обозреватель". донецький "Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів, програвши "Ромі".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".