"Ман Сіті" завдав "Ліверпулю" першої поразки в АПЛ

20,5 т.
'Ман Сіті' завдав 'Ліверпулю' першої поразки в АПЛ

"Манчестер Сіті" завдав "Ліверпулю" першої поразки сезону Прем'єр-ліги Англії з рахунком 2:1. Домашня перемога дозволила городянам вийти на друге місце, скоротивши відставання від мерсисайдців.

Два лідери чемпіонату Англії подарували вболівальникам на стадіоні "Еттіхад" дійсно чудовий матч. У "Ліверпуля" була відмінна можливість, щоб вийти вперед у середині першого тайму. Оборона "МанСіті" разом з воротарем відверто провалилася, але м'яч просто дивом не залетів за лінію воріт.

Манчестер Сіті - Ліверпуль

Читайте: ''Божевільний'': допінгіст "Вест Хема" оцінив Ярмоленка

А ось "городяни" свій момент не проґавили, хоча навряд чи він був таким же небезпечним, як у гостей. Агуеро з гострого кута пробив під ближню штангу з декількох метрів, а голкіпер "Ліверпуля" Аліссон, який перебував на тому ж місці, дивом не зумів парирувати удар.

У перерві наставник гостей Юрген Клопп знайшов потрібні слова для своїх підопічних. Мерсисайдці почали діяти активніше і в підсумку зуміли зрівняти рахунок. Чудовий простріл з флангу головою замкнув Фірміно.

Але налаштовані на перемогу "городяни" з таким результатом миритися не збиралися. Через десять хвилин підопічні Хосепа Гвардіоли знову вийшли вперел. Стерлінг віддав розкішну передачу на Сане, який більярдним ударом рикошетом від дальньої штанги вразив ворота Аліссона.

У кінцівці зустрічі команди обмінялися гольовими моментами. "Сіті" не реалізували свій вихід "три в два": воротар "Ліверпуля" зумів перевести м'яч на кутовий після удару Агуеро. А потім черговий провал в обороні господарів ледь не коштував їм перемоги: Едерсон ледь дотягнувся до м'яча, але зумів змінити траєкторію його польоту.

Незважаючи на всі зусилля мерсисайдців, "Манчестер Сіті" зумів протриматися до фінального свистка і завдати першої поразки команді Клоппа.

Як повідомляв OBOZREVATEL, неаполітанський "Наполі" планує підсилитися українським футболістом "Манчестер Сіті" Олександром Зінченком. При цьому угода, найімовірніше, відбудеться не раніше літа.