16 жовтня • оновлено в 06:22

Магія! На футболі в Голландії трапився унікальний епізод

9.7т Читати матеріал російською

У матчі чемпіонату Нідерландів з футболу у вищій лізі трапився унікальний епізод. Форвард АЗ Матс Сентьєс незбагненним чином не влучив по воротах.

Епізод стався на 15-й хвилині гри з "Еволле" за рахунку 1:0. Футболіст АЗ втік у контратаку, віддав точну передачу на Сентьєса, який ефектною "пiдсiчкою" перекинув голкіпера.

М'яч описав дугу, вдарився у поперечину, але до гола не вистачило якихось міліметрів. Шкіряна сфера зрадницьки вдарилася об лінію і вилетіла за межі воротарського майданчика.

Зустріч в результаті завершилася з рахунком 5:0, а випадок з Матсом у соцмережах назвали справжньою магією.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про незвичайний голий інцидент, який стався на матчі другого дивізіону чемпіонату Голландії між "Рейнсбургсе Бойз" і "Амстердамом" (2:6). Гра на кілька хвилин була перервана через оголену фанатку, яка пробралася на поле стадіону "Мідделморс".